Minecraft hesabım çalındı

Chotsu

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba. 9 Şubatta bir Minecraft hesabı almıştım. 19 Mayıs'ta hesabıma erişemediğimi fark ettim. Aslında Minecraft mailim [email protected]'idi. Şifremi aslında doğru giriyorum ama, yanlış diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında o Java ve Bedrock Edition 80 lira mı neydi alacaktım dedim bu saaten sonra Minecraft'a bidaha para mı vereceğim dedim almadım keşke alsaydım diyorum şu an.

Hocam hâlâ çok geç değil, iki versiyon beraber sadece 200 lira.

Hocam uygun aslında fiyat 200 TL Minecraft gibi uzun ömürlü bir oyun alınabilir fakat Epic Games'te çok kaliteli AAA oyunları o fiyata alma şansımız varken ne bileyim şu an 200 TL biraz absürt geliyor 80 TL bayağı okeydi almadıgıma bayağı pişman oldum.

Hocam uygun aslında fiyat 200 TL Minecraft gibi uzun ömürlü bir oyun alınabilir fakat Epic Games'te çok kaliteli AAA oyunları o fiyata alma şansımız varken ne bileyim şu an 200 TL biraz absürt geliyor 80 TL bayağı okeydi almadıgıma bayağı pişman oldum.
Daha bu özel fiyatlandırılmış hali. Anlık dolar kuruna göre oyunun 701 lira olması gerekiyor ülkemizde.

Ben çok şanssızım :(

Hem doğru hem yanlış bir cümle. Evet siz şansızsınız çünkü Minecraft'ı Microsoft aldı ve sürekli 1.20 gibi büyük güncellemeler getiriyor bu da sahibi tarafından kullanılmayan ve çalıntı olmadığını yedirip aslında çalıntı hesap satan sitelerden alınan premium hesapların gerçek sahiplerini oyuna çekiyor. Adam belki uzun zaman sonra Minecraft'a başlama sebebi doğuyor böylece şifresini falan değiştirebiliyor ve siz e postaya bir şey yapamadığınız için baka kalıyorsunuz. Bir yandan da yanlış bir cümle çünkü ilk defa almışsınız ben böyle çalıntı hesap alan ve uzun yıllar kullanan birileri tanıyorum ancak onlarında sonu çok farklı olmuyor.

Merhaba. 9 şubatta bir Minecraft hesabı almıştım. 19 Mayıs'ta hesabıma erişemediğimi fark ettim. Aslında Minecraft mailim [email protected]'idi. Şifremi aslında doğru giriyorum ama, yanlış diyor.

Burada önemli olan hesaba kaç para verdiğiniz.

Hem doğru hem yanlış bir cümle. Evet siz şansızsınız çünkü Minecraft'ı Microsoft aldı ve sürekli 1.20 gibi büyük güncellemeler getiriyor bu da sahibi tarafından kullanılmayan ve çalıntı olmadığını yedirip aslında çalıntı hesap satan sitelerden alınan premium hesapların gerçek sahiplerini oyuna çekiyor. Adam belki uzun zaman sonra Minecraft'a başlama sebebi doğuyor böylece şifresini falan değiştirebiliyor ve siz e postaya bir şey yapamadığınız için baka kalıyorsunuz. Bir yandan da yanlış bir cümle çünkü ilk defa almışsınız ben böyle çalıntı hesap alan ve uzun yıllar kullanan birileri tanıyorum ancak onlarında sonu çok farklı olmuyor.

Burada önemli olan hesaba kaç para verdiğiniz.
Aslında para vermedim. Sinister.ly sitesinden indirdiğim combo list'ten bu hesabı aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı