Epic Games Hesabım çalındı

gerrekli

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Epic Games hesabım çalındı. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl çalıyorlar acaba ? İki aşamalı doğrulama aktif miydi ?
Değildi, kurtardıktan sonra ekledim ama ona rağmen durduk yere çalınması normal değil.

Garanti GTA oynarken hacklenmişsin, rockstar gibi devasa bir firma halen P2P bağlantı kullanıyor bizi rezil ediyor..
Kesinlikle, GTA online takılıyordum. Bayağı bir oynuyordum sonra PS5 aldıktan sonra 2 hafta PC'ye bakmamıştım. Açtığımda RDR2 hikayeye devam etmek için açtığımda bu duruma maruz kaldım.

Değildi, kurtardıktan sonra ekledim ama ona rağmen durduk yere çalınması normal değil.

Kesinlikle, GTA online takılıyordum. Bayağı bir oynuyordum sonra PS5 aldıktan sonra 2 hafta PC'ye bakmamıştım. Açtığımda RDR2 hikayeye devam etmek için açtığımda bu duruma maruz kaldım.
Tabi ki durduk yere hesabının çalınması normal değil. Belki bir hata yapıp hesabı çaldırdıysan ona göre dikkatli olurduk diye sordum. Forumda bayağı hesap çaldırma ile ilgili gönderi atılıyor.

Tabi ki durduk yere hesabının çalınması normal değil. Belki bir hata yapıp hesabı çaldırdıysan ona göre dikkatli olurduk diye sordum. Forumda bayağı hesap çaldırma ile ilgili gönderi atılıyor.
Bilgisayara sadece Steam, Epic veya EA App gibi uygulamalar kuruyorum. Başka bir yazılım veya torrent içerik kullanmıyorum. Bu yönden bakarsak başka hesaplarıma da saldırı olması gerekirdi. Şahsen suçu kendim de değil, Rockstar da arıyorum. Hiç bir firma da bu kadar sızıntı veya hack olayları olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı