Steam hesabım çalındı

penk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX3060 12gb

i5 12400f

8*2 3200mhz

550w psu

165hz 1ms
Steam hesabım çalındı ve şu anda çözüm arıyorum. Ancak, sorunun ötesinde, hesabıma giriş yapıldığına dair herhangi bir bildirim veya uyarı almadım.

Steam hesabım çalındı ve şu anda çözüm arıyorum. Ancak, sorunun ötesinde, hesabıma giriş yapıldığına dair herhangi bir bildirim veya uyarı almadım.

Hesabınızın ilk e-maili üzerinden ticket gönderin. Kanıt olarak Steam'den aldığınız oyunlardan birinin faturasını gönderebilirsiniz.

Daha geçenlerde arkadaşımın başına geldi desteğe yazın fatura ve kart bilgilerini verin(eğer alışveriş yaptıysanız) en geç yarına elinizde.

Benim de bir ara çalışmıştı. Desteğe yazdım sonra en son kullandığım şifreyi sordular. Geri verdiler hesabı.

Hesabınızın ilk e-maili üzerinden ticket gönderin. Kanıt olarak Steam'den aldığınız oyunlardan birinin faturasını gönderebilirsiniz.
Hocam sıkıntı olan kurtarmak değil kurtarırım bana herhangi bir bildirim gelmeden nasıl girmiş olabilir?

Geri
Yukarı