Hesabım hacklenmeye çalışılıyor

notmythier

Centipat
Arkadaşlar önceki konularda hesabıma doğrulama maili geldiğini bilirsiniz, kardeşim fark etmişti. Şimdi aynı doğrulama maili birkaç gün önce gelmiş yeni fark edip şifremi değiştirdim, moderatörler sistemsel bir hata mı değil mi diye söylerse çok sevinirim.

Ya işin garip tarafı hacklenmeyi gerektirecek hiç bir şey yapmadım.

(Technopat hesabım.)

Hesaptan yine attı beni, ortada kalakaldım.😀

@Emre C abi şu olay hakkında bilgilendirme yaparsan çok iyi olacak şaşırdım kaldım şu an 😀

Ekteki resmi Technopat maili midir?
Screenshot_2022-12-05-13-55-26-62_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Neden biri benle uğraşıyor anlamış değilim.

Yine attı hesap.

Son düzenleme:
Arkadaşlar önceki konularda hesabıma doğrulama maili geldiğini bilirsiniz, kardeşim fark etmişti. Şimdi aynı doğrulama maili birkaç gün önce gelmiş yeni fark edip şifremi değiştirdim, moderatörler sistemsel bir hata mı değil mi diye söylerse çok sevinirim.

Ya işin garip tarafı hacklenmeyi gerektirecek hiçbir şey yapmadım.

(Technopat hesabım.)

Hesaptan yine attı beni, ortada kalakaldım.😀

@Emre C abi şu olay hakkında bilgilendirme yaparsan çok iyi olacak şaşırdım kaldım şu an 😀

Ekteki resmi Technopat maili midir?Eki Görüntüle 1593936

Neden biri benimle uğraşıyor anlamış değilim.

Yine attı hesap.

Hocam, kim ne yapsın senin Technopat hesabını bilmiyorum ama pek önemli değil bir şey olmadıysa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolandırıcılık sanırım. Alıcılar kısmına tıkla ve fotoğraf at. Büyük ihtimal "gmail.com"dur
Bildiğiniz posta@technopat.net hocam.

Dolandırıcılık sanırım. Alıcılar kısmına tıkla ve fotoğraf at. Büyük ihtimal "gmail.com"dur
Hocam ben geriye kalan olayıda anlayamadım. Daha öncede böyle bir şey oldu.

Bildiğin moderatör varsa etiketler misin Emre abi meşgul sanırım.

@Emre C hocam meşgul müsünüz? Öyleyse kusura bakmayın rahatsız ettim etiketleyerek.

Son düzenleme:
Ne giriş denemesi? Anlamadım.
Ne giriş denemesi? Anlamadım.
Konuda anlattığım, bundan 5-6 gün önce hesabıma gelen Technopat giriş denemesi. Ben yapmadığım halde.

Konuda anlattığım, bundan 5-6 gün önce hesabıma gelen Technopat giriş denemesi. Ben yapmadığım halde.

@Emre C

Dosya Ekleri

• IMG_20221207_133146.jpg
    IMG_20221207_133146.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı