Steam Hesabım ne kadar eder?

Kardeşim sadece oyunlardan bahsediyorum. Envanter, hesap leveli cart curt hariç.
Tamam da senin mantığa göre dünyada ikinci el araç satışı diye bir şey de olmaması lazım. Envanterde zaten bir şey yok, olsa olsa levelin bi değeri olur. Ona da baktım toplam 3k₺ gibi bir para harcamış. Hadi ordan da yarı fiyatını yaz. Hesabın sahibi tarafından herhangi bir zaman diliminde geri alınabileceğini de göze almak gerek. Çünkü satıcı satarak Steam'ın kullanıcı şartlarını ihlal eden bir şey yapmıyor, alıcı satın alarak yapıyor. Ayrıca bu oyunlara 54k₺ harcamış fakat 6 yıllık hesap dediğim gibi, 6 yıl içinde zaman geçtikçe o miktara yakın paralar kazanmıştır zaten.

Son düzenleme:
Tamam da senin mantığa göre dünyada ikinci el araç satışı diye bir şey de olmaması lazım. Envanterde zaten bir şey yok, olsa olsa levelin bi değeri olur. Ona da baktım toplam 3k₺ gibi bir para harcamış. Hadi ordan da yarı fiyatını yaz. Hesabın sahibi tarafından herhangi bir zaman diliminde geri alınabileceğini de göze almak gerek. Çünkü satıcı satarak Steam'ın kullanıcı şartlarını ihlal eden bir şey yapmıyor, alıcı satın alarak yapıyor. Ayrıca bu oyunlara 54k₺ harcamış fakat 6 yıllık hesap dediğim gibi, 6 yıl içinde zaman geçtikçe o miktara yakın paralar kazanmıştır zaten.
Oyunlar zamlanmis 54k harcadigini dusunmuyorum. Maksimum 15k harcamis.

100k verirdim ben o hesaba belki enayi olduğum içindir ama o başarımlar bile 1k eder.
Emin misiniz hocam biraz abartı geldi

Bu kadar para harcayıp bu kadar zamana sahip olabiliyorsun cidden merak ettim ne iş yapıyorsun?
Hayır vakit olur paran olmaz, paran olur vakit olmaz sende ikisi de tutmus:)

Üniversitede öğrenciyim 😁

Olasi bir Steam hesap satma durumunda bu kadar degeri olan bir hesabi satabileceginizi dusunmuyorum.

Satın alanlar olabiliyor arada. Hesabı satıp üstüne biraz da ben koyup yeni bir sistem almak istiyorum aslında.

Oyunlar zamlanmis 54K harcadigini dusunmuyorum. Maksimum 15k harcamis.

Evet o kadar harcamadım ucuzken toplayabildiğimi toplamaya çalıştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı