Hesap alırken dolandırıldım

iDervishan55

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ininal Kart aldım bir hesap alacaktım DC üzerinden konuştuk falan her şeyi ayarladık ondan sonra adama hesabı attım adam parayıı atmadı o adama dava açma gibi bir şansım var mı? Sadece bunu cevaplayın neden şöyle böyle yaptın diye sormayın 1000TL bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
itemsatış gibi siteler varken dc üzerinden hesap alışverişi yapmak büyük bir hata ders çıkarmışsınızdır umarım kendinize

Oyunun adını belirtin. Hesap alım satımının yasak olduğu bir oyunsa hiçbir şey yapamazsınız. Geçmiş olsun.

Aga bilmediğimden soruyorum ama oyunda olsa bile bir alışveriş yapılmış ve vadedilen şey arkadaşa verilmemiş bu dolandırıcılığa giriyor savcılığa vs şikayet etse bence parasını alabilir.

Ve bu arada oyunun yardım sayfasından bir destek isterseniz çalındı vs diyerek bence geri alabilirsiniz hesabı.

Merhaba, ininal Kart aldım bir hesap alacaktım DC üzerinden konuştuk falan her şeyi ayarladık ondan sonra adama hesabı attım adam parayıı atmadı o adama dava açma gibi bir şansım var mı? Sadece bunu cevaplayın neden şöyle böyle yaptın diye sormayın 1000TL bu arada.
Hocam İstanbulda 3 tane köprüm var günlük 5000 araç garanti kaç paraya alırsınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı