Steam Hesap çalındı ve e postası değiştirildi

Nake9181

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben böyle sanal işlerden çok anlayan biri değilim bugün bana arkadaşlık isteği atan yabancı birinin attığı linke tıkladım ve orada Steam hesabı doğrulama felen istedi. Ben de böyle şeylerden pek anlamadığım için yaptım ve sonra tüm bilgiler değişti. E-posta adresi de dahil. Nasıl kurtarabilirim?

Klasikyemi yemişsiniz Steam desteğe yazın.

Steam destek hesabı vermezse alamazsınız başka türlü.

Merhaba. Ben böyle sanal işlerden çok anlayan biri değilim bugün bana arkadaşlık isteği atan yabancı birinin attığı linke tıkladım ve orada Steam hesabı doğrulama felen istedi. Ben de böyle şeylerden pek anlamadığım için yaptım ve sonra tüm bilgiler değişti. E-posta adresi de dahil. Nasıl kurtarabilirim?

Daha önce Steam'de harcama yaptığınıza dair fatura varsa Steam desteğe yazın.

Bana da arkadaş isteği geldi kabul ettim sonra 5 dolar promo falan yazıyordu URL gönderdi engelledim direk olta atıyorlar hepsi dikkat edin lütfen.

Bana da arkadaş isteği geldi kabul ettim sonra 5 dolar promo falan yazıyordu URL gönderdi engelledim direk olta atıyorlar hepsi dikkat edin lütfen.
Zaten eğer steam destek geri dönmezse bilgisayarı felen herşeyi satcam uzun zamandır girmiyordum heves ettim gireyim dedim başıma gelene bak

Cihaz eşleştirirler sonra kanıt gönderirsin çözülür telefon no bağlasaydın kendin alırdın 2 dk da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şunları yap al hocam

Hocam kredi kartımla oyun almıştım eskiden biraz aradım buldum alışveriş yaptığıma dair dekont var bunu nereye atacağım.

Steam desteğe hesabım çalındı diye ticket açıcaksın çalınan hesabının bilgileri değiştirilmeden önceki son bilgileri yazıcaksın desteğe (kanıt niteliğinde sadece giriş yaparkenki kullandığın kullanıcı adı ve dekontu atsan yeter) ve hesabını sıfırlamak için yardımcı olacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı