Steam Hesap çalınmış olabilir mi?

Arkadaşlar herkes virüs falan demiş de alakası yok. Eklentiler aracılığı ile oraları değiştirebiliyor. Eklentiye bile gerek yok. Sağ tık incele yapsa gene değiştirir. Boş yere kimseyi korkutmaya gerek yok. Bunlar dolandırıcılık mesajları. Gelirse engelleyin geçin. Steam hesabın bu konuya bakılırsa ele geçirilmiş falan değil. Lütfen kimseyi yanlış bilgiler vererek korkutmayın. İyi günler.

1716619437809.png

Gittim XANTARES; in profilini incele yapıp değiştirdim hatta. Zor bir şey de değil
1716619692477.png

Dosya Ekleri

• 1716619598007.png
    1716619598007.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar herkes virüs falan demiş de alakası yok. Eklentiler aracılığı ile oraları değiştirebiliyor. Eklentiye bile gerek yok. Sağ tık incele yapsa gene değiştirir. Boş yere kimseyi korkutmaya gerek yok. Bunlar dolandırıcılık mesajları. Gelirse engelleyin geçin. Steam hesabın bu konuya bakılırsa ele geçirilmiş falan değil. Lütfen kimseyi yanlış bilgiler vererek korkutmayın. İyi günler.

Eki Görüntüle 2203962

Gittim XANTARES; in profilini incele yapıp değiştirdim hatta. Zor bir şey de değil
Eki Görüntüle 2203964
Yüklediği veya bilgisayara bulaşan bir virüs(?) ile gelen eklenti ile olmuş büyük ihtimal çünkü incele ile olması pek mümkün değil. Öyle olsa konu sahibi kendi profilini açtığında öyle görmez değil mi? Herhalde o kısmı yanlış anlamışsınız veya ben söylediğinizi yanlış algıladım sonuçta konu sahibi "Hesabıma girdiğimde böyle gözüküyor." demiş herhangi bir şekilde karşıdan gelen ekran görüntüsünden bahsetmemiş.

Valve senle böyle iletişime geçmez. Bilgilerini falan da vermemiş. Bir ülken yazıyor, o da profilinde gözükür zaten.

Hesabı dolandırıcılıktan rapor et, engelle.

Evi terk et, bilgisayarı değiştir, yeni bir kimlik ile yurt dışında sıfırdan bir hayat. Neden? Aptal bir dolandırıcı yazdı diye.
Mesaj attı diye değil, profil bilgilerini değiştirebiliyor diye. Önce konuyu okuyun lütfen :) Demek ki profile erişimi varmış. Bunu da en temiz 5 dakikalık formatla halledebilecek. Diğer seçenekler 5 dakika desek. Zor olan bir şey yok sana iyi yolculuklar :)

Geri
Yukarı