Steam Hesabım Çalınmış Olabilir Mi?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben CS:GO'da skin için bir siteye girdim. Ve sonra Gmail geldi. Ben Ankara'da oturmama rağmen Ankara'da gösteriyordu. Ve Frankfurt'dan girmişler. (Çalışmışlar şifremi değiştirdim) sizce ne yapmam gerekiyor? Şifreyi değiştirdim ve çalınmamış sanırım çünkü Gmail'de değiştirilmemiş. Yardım ederseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha öyle sitelere Steam hesabınız ile giriş yapmaya kalkmayın. Hesabın mail adresini değişmemişse sorun yok. Steam hesabınızı o siteler aracılığı ile çaldırırsanız Steam hesabınızı almak için destek bile vermeyebilir.

Steam Guard aktif olsun her zaman. Ve mail ile giriş yapmazsanız kolay kolay çalamazlar. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz sitelere de girmeyin.

Dostum sakin olmanı tavsiye ediyorum. Şimdi evet o tarz sitelere hesap bilgileri girildiği anda çalınıyor hesap. Lakin sen hızlı davranıp hesabı çaldırmamşssın galiba bütün hesap bilgilerini kontrol et. Sıkıntı yoksa şanslısın bende bu şekilde hesabımı kaybettim fakat destek ile 20 saatte hesabıma ulaştım. Virüs taraması yap keylogger olabilir.

Bir daha öyle sitelere Steam hesabınız ile giriş yapmaya kalkmayın. Hesabın mail adresini değişmemişse sorun yok. Steam hesabınızı o siteler aracılığı ile çaldırırsanız Steam hesabınızı almak için destek bile vermeyebilir.
benim anlamadığım şey telefondan da bilgisayardanda kendime gmail gönderiyorum ve ankarada olduğum gösteriyor neden olabilir?

Kanka sana tavsiyem gmailin şifresinide değiştir ne olur ne olmaz arkadaşların dediği gibi Steam guard mutlaka açık olsun birde telefonunu felan kaydet steama

Dostum sakin olmanı tavsiye ediyorum. Şimdi evet o tarz sitelere hesap bilgileri girildiği anda çalınıyor hesap. Lakin sen hızlı davranıp hesabı çaldırmamşssın galiba bütün hesap bilgilerini kontrol et. Sıkıntı yoksa şanslısın bende bu şekilde hesabımı kaybettim fakat destek ile 20 saatte hesabıma ulaştım. Virüs taraması yap keylogger olabilir.
sence hangi antivirüs tarama programını kullanayım? param yok şuan :D

Yeni konular

Geri
Yukarı