Hesap.com.tr güvenilir mi?

Çalman risktir mağazada o yüzden arada tercih yapıp satın alman mantıklı olabilir. Korsan oyun konusunda biraz araştırma ile virüs işini geçip rahatça oynayabiliyorsun ekonomisi el vermeyen insanlara karşı etiği savunmak yerine yardımcı olmak gerekli.

Din konusuna takılma etiği savunmak saçma sadiyelim bir oyun yaptın.

Diyelim sen bir oyun yaptın. Buna hem çokca emek harcadın hem de milyonlarını verdin. Sonra bütün kitlen fiyatı pahalı dedi ve korsan indirdi. Kazancın = 0

Şöyle düşün baban terzi oturdu aylarca bir takım elbise dikti zamanını parasını ona harcadı en iyi kumaşlardan satın aldı yaptı. Sonra dedi ki bunun maliyeti emeğim bunu ben 10 bin TL ye satıyım. Bende dükkanın önünden geçerken o takım elbiseyi beğendim fakat param yok. Ne yapsam ne etsem dedim baktım babanda dükkanda yok kimsede yok güvenlik filan gittim çaldım onu. Şimdi sonuçta kimse görmedi yakalanmadım. Şimdi yaptığım da sorun yok mu? Bir şeyin hırsızlık olması için elle tutulur mu olmalı?

Konudan çıkmayıp etikliğini kendi içinde savun lütfen, kimse senin dediklerine bakarak korsan indirmekten vazgeçmeyecek. İnan bana 2K'lık bir oyun olsa ve oynamak istesen gidip de para biriktirmezsin.

Ayrıca bir kişi korsan indirdi diye (bu bir örnek) şirket batmaz, her şeyin bir alıcısı vardır.

Konuya gelirsek: Paylaşımlı hesaplar kumar gibidir, ya şanslı çıkarsın hesap patlamaz uzun süre kullanırsın ya da 1 hafta içinde Cort'lar.

1 kişi korsan indirdi diye batmaz doğru ama herkes bu kafayla düşünürse?

Konudan çıkmayıp etikliğini kendi içinde savun lütfen, kimse senin dediklerine bakarak korsan indirmekten vazgeçmeyecek. İnan bana 2K'lık bir oyun olsa ve oynamak istesen gidipte para biriktirmezsin.

Ayrıca bir kişi korsan indirdi diye (bu bir örnek) şirket batmaz, herşeyin bir alıcısı vardır.

Konuya gelirsek: Paylaşımlı hesaplar kumar gibidir, ya şanslı çıkarsın hesap patlamaz uzun süre kullanırsın ya da 1 hafta içinde cortlar.
Kim biriktirmez ben mi? 2k verip almam mı?

Konudan çıkmayıp etikliğini kendi içinde savun lütfen, kimse senin dediklerine bakarak korsan indirmekten vazgeçmeyecek. İnan bana 2K'lık bir oyun olsa ve oynamak istesen gidip de para biriktirmezsin.

Ayrıca bir kişi korsan indirdi diye şirket batmaz, her şeyin bir alıcısı vardır.

Konuya gelirsek: Paylaşımlı hesaplar kumar gibidir, ya şanslı çıkarsın hesap patlamaz uzun süre kullanırsın ya da 1 hafta içinde Cort'lar.

Pahalıysa ve biriktiremiyorsan almazsın 2+2 = 4

1 kişi korsan indirdi diye batmaz doğru ama herkes bu kafayla düşünürse?
Devam oyunu gelmez olur biter, en büyük örneği Days Gone. Her neyse bu konuyu gereksiz uzatmayacağım, sen oyununa para vermeye devam edebilirsin fakat diğer insanların ne yapacağına karışma. Kendi gönlünü hoş tutmaya bak.

Devam oyunu gelmez olur biter, en büyük örneği Days Gone. Her neyse bu konuyu gereksiz uzatmayacağım, sen oyununa para vermeye devam edebilirsin fakat diğer insanların ne yapacağına karışma. Kendi gönlünü hoş tutmaya bak.

Hocam burada kimse sana korsan oyun indirme demiyor oyunu nasıl elde ettiğin kimsenin umrunda değil korsan indirdiğiniz oyunların emek hırsızlığı olduğun ve yanlış olduğunu söylüyor.

Bir emek hırsızlığı var ve bu kadar rahat şekilde önerilmesi mantıklı gelmedi fikrimi söyledim. Bende sektördeyim ve arkaplanda neler döndüğünü biliyorum. Korsan emek hırsızlığından başka bir şey değil.

Hocam burada kimse sana korsan oyun indirme demiyor korsan indirdiğiniz oyunların emek hırsızlığı olduğun ve yanlış olduğunu söylüyor.
Aynen öyle sonuçta kimsenin kafasına silah dayamıyoruz. Sadece emek hırsızlığı olduğunu söylüyoruz.

Geri
Yukarı