Steam Hesap değeri 'dolar' bazında nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ExodiusS

Kilopat
Daha fazla  
Steam calculator ve birçok site düzgün şekilde hesaplayamıyor. Key ile aktifleştirilen oyunlar dahil olmak üzere, hesabın değeri sizce nedir? Ayrıca Steam hesap satışını desteklemiyor ve önermiyorum.
875 oyun.
575 DLC vardır.

Eki Görüntüle 1985097

Eki Görüntüle 1985098

Benim belirlediğim fiyat ise: 59000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o 919 dolar şimdiye kadar Steam'de harcadığınız paranın dolar karşılığı. Hesap değeri de o kadar fazla olmaz. Aslında bazen az bile olabiliyor. Bazı oyunların fiyat bilgisi yanlış diye. Alıcısı var ise maksimum 5-10K edebilir (sadece oyun-dlc ler) Envanteriniz, rozetleriniz, vitrin falan değer arttırır.

Sizin belirlediğiniz fiyat oyunların şu anki fiyatı ile satış. Alıcı olarak bakarsak eğer kişi geri kafalı değilse sizin hesabınızı almak yerine teker teker o oyunları alabilir.

Doğru şekilde hesaplayamıyor demişsin ya dostum senin doğrun nedir ona göre konuşalım.
Yazdıklarımı okumadan hemen konuya dalmışsın. Key ile aktifleştirilen oyunlar ve dahası steam calculator doğru hesaplayamıyor.
Hocam o 919 dolar şimdiye kadar Steam'de harcadığınız paranın dolar karşılığı. Hesap değeri de o kadar fazla olmaz. Aslında bazen az bile olabiliyor. Bazı oyunların fiyat bilgisi yanlış diye. Alıcısı var ise maksimum 5-10K edebilir (sadece oyun-dlc ler) Envanteriniz, rozetleriniz, vitrin falan değer arttırır.
Türk ilan sitesine öylesine ilanını koydum ama asıl yabancı forum ve sitelerinde satmak daha doğru olucaktır diye düşüyorum. Rozet,level,steam bakiyesi,envanter ve diğer etmenler dahil. Hesap'da zaten 25k harcanmış min 15k ölücü demek istemiyorum ama size sayğı duyuyorum.

Sizin belirlediğiniz fiyat oyunların şu anki fiyatı ile satış. Alıcı olarak bakarsak eğer kişi geri kafalı değilse sizin hesabınızı almak yerine teker teker o oyunları alabilir.
Demek istediğim yabancı birine satmak daha mantıklı olucaktır. Steam bakiyesi,envanteri,rozet ve level vs vs bunlar fiyatı etkiliyor. Ama klasik türk kafasıyla düşünenler var 'o fiyata ilan koyulur mu?' gibi düşünenler yorum yazmasa daha iyi olur zaten... Başlık ve konu belli.

Yazdıklarımı okumadan hemen konuya dalmışsın. Key ile aktifleştirilen oyunlar ve dahası steam calculator doğru hesaplayamıyor.

Türk ilan sitesine öylesine ilanını koydum ama asıl yabancı forum ve sitelerinde satmak daha doğru olucaktır diye düşüyorum. Rozet,level,steam bakiyesi,envanter ve diğer etmenler dahil. Hesap'da zaten 25k harcanmış min 15k ölücü demek istemiyorum ama size sayğı duyuyorum.
Hocam harcanan paraya hesabı satmak biraz zor. İlla ki biraz kesinti yapmanız lazım yoksa alıcı bulmakta zorlanırsınız. Yabancı siteler daha iyi para veriyor dediğiniz gibi. Ama burada bakiye bile satılırken en az %25-30 indirim yapılıyor. İstediğiniz fiyata satabilirsiniz ama çoğu zaman harcadığınızı alamıyorsunuz.

59000 TL mi? :D Komik gerçekten.
images (4).jpeg

Millet bakiyeyi bile yarı fiyatına zor satarken adamlar hala hesabı tam fiyatına satabileceklerini sanıyorlar.

Hocam harcanan paraya hesabı satmak biraz zor. İlla ki biraz kesinti yapmanız lazım yoksa alıcı bulmakta zorlanırsınız. Yabancı siteler daha iyi para veriyor dediğiniz gibi. Ama burada bakiye bile satılırken en az %25-30 indirim yapılıyor. İstediğiniz fiyata satabilirsiniz ama çoğu zaman harcadığınızı alamıyorsunuz.
Tabi zaten harcadığım fiyata tabiki'de satmayacağım. Dediğim gibi 'Oyun içi item,oyun içi para, sezon 1 itemleri ,rozet,envanterin değeri,steam level diğer etmenler fiyatı etkiliyor. Yabancı forumlarda satılıyor ve türk kafasıyla düşününce işin içinden çıkılmaz zaten ve dalga malzemesi oluyoruz....

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı