Steam Hesap değeri 'dolar' bazında nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi zaten harcadığım fiyata tabiki'de satmayacağım. Dediğim gibi 'Oyun içi item,oyun içi para, sezon 1 itemleri ,rozet,envanterin değeri,steam level diğer etmenler fiyatı etkiliyor.

2012 Facebook caps geri döndük...
Dostum Steam alım satımı sıkıntılı bir iş, hiç kimse bu işe o kadar para yatırmaz. Steam hesabı satın alırken harcadığın para gözden çıkarılmış paradır, insanlar dolandırılma riskini göze alarak veriyor o paraları. Maksimum 200-300 lirayı riske atarlar, fazlası deliliktir.

Son düzenleyen: Moderatör:
D-d-d-dostum Steam hesabı için kafamdaki fiyat 59000 lira diyen birinin söylediği diğer şeyleri okumama gerek yok, cevap bellidir.

Yıllardır trade yapıyorsan ve hala burada bu konuyu açmaya ihtiyaç duyuyorsan onca yıl içerisinde hiçbir şey öğrenememişsin demektir.

Ya kanka sen hesaba 59000 TL yatırmamışsındır kim niye neden versin o kadar parayı Allah peygamber Muhammed aşkına ya, birde haklı çıkmaya çalışıp cevap veriyorsun, kabul et haksızsın işte. şu hesaba bırak 59000 TL'yi 5-10k veren bulursan şükür namazı kıl.

O kadar oyunu CDli şekilde alsaydın az buçuk satardın fakat dijital oyunlarda iş değişiyor böyle parası olupta bayağı oyun almaya veya Steam hesabıyla uğraşmayacak zengin birisi anca alır 15 20k ya.

O kadar oyunu CDli şekilde alsaydın az buçuk satardın fakat dijital oyunlarda iş değişiyor böyle parası olupta bayağı oyun almaya veya Steam hesabıyla uğraşmayacak zengin birisi anca alır 15 20k ya.
Yabancı forumlarda veya siteler'de satış yapıcağım, TÜRKÇE,konuşuyorum niye anlamamak istemiyorsunuz anlamış değilim. Türk birine satmış olsam bu fiyata tabiki'de satılmaz. Ayrıca hesap 7.5 yıllık,ama herkes dalga geçmekle meşgul olduğu için anlamak istemiyor sanırım...

+ Olarak steam bakiyesi ve envanteri 7.5k+ fiyatı var.

Aynen hocam benim hesap da 2-3 milyon TL civarı yapıyor ya. Hesapta isterse onbinlerce oyun olsun asla o fiyat etmez. Satılan Steam hesabını geri almak da 2 dakikalık iş.

Yabancı forumlarda veya Siteler'de satış yapacağım, Türkçe, konuşuyorum niye anlamamak istemiyorsunuz anlamış değilim. Türk birine satmış olsam bu fiyata tabii Ki'de satılmaz. Ayrıca hesap 7.5 yıllık, ama herkes dalga geçmekle meşgul olduğu için anlamak istemiyor sanırım...

Artı olarak Steam bakiyesi ve envanteri 7.5k+ fiyatı var.

Ederi düşündüğümüzden fazladır o zaman ama görüntülerede ulaşılamıyor satmayı deneyin denemekten zarar gelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı