Hesap değişimi sonrası Last of Us 2 kalınan yerden nasıl devam edilir?

VactorX

Femtopat
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
5
Merhaba, PS4'den arkadaşımın hesabında Last of Us 2 oynuyordum. Abby'nin hikayesine kadar geldim ve sonra hesaptan attı, tekrar girmek istediğimde şifresi değişmişti. Sonra arkadaşımı aradığımda hesabı sattığını öğrendim. Şu an Last of Us 2 yüklü, eğer PS Store'dan alırsam yine kaldığım yerden devam edebilir miyim ya da başka bir yolu var mıdır?
 
Katılım
7 Aralık 2020
Mesajlar
1.558
Çözümler
6
İnşallah öyledir ama öyle değilse başka bir yolu olamaz mı?
Başka hesaba ait kayıt dosyası kullanılamıyormuş hocam. Oyun başarımlarının hileyle elde edilmesi vs gibi şeyleri engellemek için kayıt dosyalarını hesaplara bağlamışlar. Sadece ilgili hesapta kullanılabiliyormuş. :/ Bazı ücretli PC uygulamalarıyla yapılabilir demişler galiba ama araştırmak lazım.
 
KS
VactorX

VactorX

Femtopat
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
5
Başka hesaba ait kayıt dosyası kullanılamıyormuş hocam. Oyun başarımlarının hileyle elde edilmesi vs gibi şeyleri engellemek için kayıt dosyalarını hesaplara bağlamışlar. Sadece ilgili hesapta kullanılabiliyormuş. :/ bazı ücretli PC uygulamalarıyla yapılabilir demişler galiba ama araştırmak lazım.

PC uygulaması nasıl PS'da çalışıyor?
 
Katılım
7 Aralık 2020
Mesajlar
1.558
Çözümler
6
PC uygulaması nasıl PS'da çalışıyor?
Dosyayı internetten PC'ye indiriyorsunuz veya PS'den atıyorsunuz, PC'de düzenleyip sonra PS'ye geri atıyorsunuz anladığım kadarıyla. Ama pek uğraşılacak bir şey gibi değil. Baştan oynamanız gerekecek gibi :/
 
Yukarı