Last of Us 2 dil problemi

mata2k

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Last of Us part 2 ilk çıktığında CD olarak satın alıp oynayıp bitirdim sonra da sattım, şu an tekrar oynamak için 2 el bir defa daha alacağım. Satan arkadaş “oyun yurt dışından geldi Türkçe oynanmıyor” dedi. Sorum şu benim PS4'de hala indirilmiş bir şekilde duruyor oyun (sadece CD lazım), Türkçe oynamaya devam edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Last of Us part 2 ilk çıktığında CD olarak satın alıp oynayıp bitirdim sonra da sattım, şu an tekrar oynamak için 2 el bir defa daha alacağım. Satan arkadaş “oyun yurt dışından geldi Türkçe oynanmıyor” dedi. Sorum şu benim PS4'de hala indirilmiş bir şekilde duruyor oyun (sadece CD lazım), Türkçe oynamaya devam edebilir miyim?
Hangi ülkeden olursa olsun oyunun dil seçeneklerinde Türkçe bulunuyor. Örneğin siz oyunu Türkiye'den satın aldınız, isterseniz oyunu İngilizce'de oynayabilirdiniz.

Benzer bir sorun yaşamıştım. Fallout 4'ü farklı bir bölge satın almışım, sonra DLC uyumsuzluğu yaşayınca oyunu değiştirip 2. bölge olanını satın aldım. Oyunu PS4'e taktığımda menüde eski Fallout 4 ve yeni aldığım 2. bölge Fallout 4 ayrı iki oyun olarak gözüküyordu. Muhtemelen aynısı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı