Çözüldü Hesap satın alınca format gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WiseTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 / AMD RYZEN 5 4500 / 16 GB RAM
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben bir Steam hesabı aldım. Oyunlar da sıkıntı çıktı giremedim falan, zaten çok fazla ücret ödemedim. Şimdi bir oyun kaldı o da sıkıntılı çıkarsa hesapları sileceğim fakat PC'me format atmam gerekir mi? Yeni aldım ve bir şey olmasından korkuyorum. Herhangi bir dosya yüklemedim sadece Steam hesap şifreleri yolladılar hesaplara girip oyunları yükledim sorun olur mu? Bilgili biri varsa yardım ederse mutlu olurum.

😁😁 Sıkıntı olmaz hocam büyük ihtimalle 20tlye 2 oyun v.s gibi saçmalıkları aldın, o hesapları bi sana vermiyorlar 100-200 kişiye veriyorlar ardından çevrimdışı modda gir gibi saçma şeyler söylüyorlar. Hesabı sil geç

😁😁 Sıkıntı olmaz hocam büyük ihtimalle 20TL'ye 2 oyun vs gibi saçmalıkları aldın, o hesapları bir sana vermiyorlar 100-200 kişiye veriyorlar ardından çevrimdışı modda gir gibi saçma şeyler söylüyorlar. Hesabı sil geç.

Aynen hocam öyle bir siteden aldım. Şimdi bir oyun daha indiriyorum olmazsa daha kurcalamayacağım. Zaten bir exe falan yüklemedim sadece hesaplara girip oyunları indirdim, ondan da bir sıkıntı olmaz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı