Steam Hesap sınırlandırması kaç TL?

LotexY

Centipat
Daha fazla  
Şuana kadar Steam'de toplam 56TL lik oyun satın almışım. Steam dolar kuru şuan hala 10TL olması gerek değil mi? Hala kısıtlamanın yarısına gelmişim. 5 doları tamamlamak için ne kadar para vermem gerek?

resim_2023-07-02_173402119.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadar Steam'de toplam 56TL'lik oyun satın almışım. Steam dolar kuru şu an hala 10TL olması gerek değil mi? Hala kısıtlamanın yarısına gelmişim. 5 doları tamamlamak için ne kadar para vermem gerek?

Eki Görüntüle 1844536

Steam oyun fiyatları için doları 10 TL'den hesaplıyor ancak 5 dolar kısıtlaması için her türlü güncel kuru ödemek zorundasınız.

Son düzenleme:
Cevap çok kolay değil mi kardeşim. Kurun 10 TL tutulmasının bu olayla ne alakası var.5.00-2.79=2.21 dolar 2.21x26 = 57 TL civarı harcama yapman lazım.

Şu ana kadar Steam'de toplam 56TL'lik oyun satın almışım. Steam dolar kuru şu an hala 10TL olması gerek değil mi? Hala kısıtlamanın yarısına gelmişim. 5 doları tamamlamak için ne kadar para vermem gerek?

Eki Görüntüle 1844536

Benim de 5 dolar banı varda bu ekranı acaba nasıl bakabilirim?

Cevap veren kişilere teşekkür ederim steam kuru 10 da bıraktığı için
57.57TL harcama yapman gerek.
Steam oyun fiyatları için doları 10 TL'den hesaplıyor ancak 5 dolar kısıtlaması için her türlü güncel kuru ödemek zorundasınız.
Cevap çok kolay değil mi kardeşim. Kurun 10 TL tutulmasının bu olayla ne alakası var.5.00-2.79=2.21 dolar 2.21x26 = 57 TL civarı harcama yapman lazım.
58tl harcamanız gerek
Cevap verenler için teşekkürler, steam dolar kurunu 10TL de bıraktığı için hesap sınırlandırmada aynı olur sanmıştım.

Benim de 5 dolar banı varda bu ekranı acaba nasıl bakabilirim?
Steam resmi sitesine giriş yapıp destek bölümünden bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı