Çözüldü Hesap uyarı aldı kilitlendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ADANALI011

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam hesabım kilitlendi uyarı geldi. Bu hesap şüpheli içerikden kilitlendi diye uyarı var bugün sadece şu adamın https://steamcommunity.com/id/assdasdas profiline added for pins yazdım bir de fiyat öğrenmek için ekliyorum yazdım. Ondan sonra hesabım kilitlendi ne. Yapmalıyım? Şifrem değiştirilmiş Steam desteğe yazdım hesabım açılır mı ne zaman cevap gelir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ekstradan destege sunu yazdım 1.
Merhaba hesabım kilitlende neden olduğunu bilmiyorum en son Steam cüzdanıma bakiye eklende 14 TL'lik nereden geldiğini bilmiyorum 14 TL'lik para geldi ondan sonra hesap kilitlendi ben yapmadım iade 14 TL nereden geldiğini de bilmiyorum
2.
Merhaba bugün hesabım kitlenmiş hiçbir şey yapmadığım halde şifremi giriyorum ama yanlış şifre diyor şifrem değiştirilmiş bugün sadece Steam profiline yorum yazdım yazdığım yorum dolandırıcı +18 yorumda değildi sadece CS:GO PIN'i sordum ondan sonra hesabım kilitlendi ve hesabıma para geldi 14 TL iade parası nereden geldiğini bilmiyorum ben yapmadım ondan sonra hesabım kilitlendi

Çözüm
Hesap açıldı. Hesabın kilitlenme sebebi, Steam yorumundan dolandırıcılık saymasından. Sakın siz yazmayın ticari yorumlar yoksa banlanırsınız. Kredi kartının SSN'i kartınızdan aldığınız Steam ödemelerinin dekontunun SSN'i atarsanız Steam ödeme geçmişinden açıyolar hesabı.
Hesap açıldı. Hesabın kilitlenme sebebi, Steam yorumundan dolandırıcılık saymasından. Sakın siz yazmayın ticari yorumlar yoksa banlanırsınız. Kredi kartının SSN'i kartınızdan aldığınız Steam ödemelerinin dekontunun SSN'i atarsanız Steam ödeme geçmişinden açıyolar hesabı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı