Hesaplar çalınınca ne yapılmalıdır?

metelino

Hectopat
Epic Games ve Ubisoft hesabımın e-postaları değiştirilmiş. Steam'i de değiştirmeye çalışmışlar. Netflix hesabımın paketini değiştirmişler. Epostaları değiştirdikleri için hiçbir şekilde hesaplarıma erişemiyorum. Bu konularda bilgili değilim.

Bu mailleri ben atmadım gördükten sonra hemen e-posta şifremi değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı açtım. Benim için çok önemli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    127,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapacağım? Mail adresime daha önceden atılmış faturalar var Epic Games'in.
Şu yardımcı olabilir, I can't login'e basıp birkaç bilgiyi doldurmanızı istiyor hesabı tespit etmek için daha sonrasında hangi adımlar var bilmiyorum.

Steam hesabı faturalar ile kolayca alınabilir. Epic içinde aynısı geçerlidir diye düşünüyorum. Yeni bir mail hesabı oluşturup ulaşabildiğiniz hesapları ona geçirin. Tüm şifreleri birbirinden ayrı ve olabildiğince güçlü yapın.

Şu an mailime Steam'den değiştirmeye çalışıyor e-posta şifremi değiştmiştim.
E postanız için tüm oturumları kapatın ve şifreyi değiştirin. Sonra şifreyi değiştirip çift faktörlü korumayı aktif edin. Steam, Ubisoft hesaplarını almak kolay öncelik mailinizi kurtarın.

Geri
Yukarı