Hesaplarım ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
VAC ban olduğu için pek yüksek beklemeyin.
CS'den banlı olunca ne oluyor? Cyberpunk 2077, BF V, AC Valhalla, RDR 2 gibi en güncel oyunlar mevcut zaten. Şu fiyatlandırmadan bihaber olan arkadaş gibi 200₺ diyeceksen lütfen yorum yapma.

500-600 vermez diyorsun da güncel oyunları oynayayım dese minimum 3 oyuna 580₺ (RDR2 200, Cyberpunk 200, Valhalla 180) verecek. Bende hepsi bulunuyor zaten. Nasıl bu hesaba 200 versin? Aptal mıyız 200'e verelim?

Dostum sen oyunların net fiyatını hesabın satış fiyatına ekliyorsan yanlış düşünüyorsun.

CS'den banlı olunca ne oluyor? Cyberpunk 2077, BF V, AC Valhalla, RDR 2 gibi en güncel oyunlar mevcut zaten. Şu fiyatlandırmadan bihaber olan arkadaş gibi 200₺ diyeceksen lütfen yorum yapma.
Kim hileden banlanmış bir hesaba çok para verir? Popüler oyunların toplamı 580 etse de kimse onları 580'e almaz. Üstüne bir de hile damgası olunca fiyatı çok aşağı çeker bu durum. 300- 350 verirdim ben olsam. Şunu unutmuşum BF V ve BF 1 ücretsiz verildi.

Arkadaşım 300 nasıl oluyor? Indirimli fiyattan Cyberpunk ve RDR almaya çalışsa zaten 380-400₺ civarı fiyat çıkarıyor. Hesapların toplamında 700'den fazla oyun var. Bilerek dalga mı geçiyor forum anlamıyorum.

Kim hileden banlanmış bir hesaba çok para verir? Popüler oyunların toplamı 580 etse de kimse onları 580'e almaz. Üstüne bir de hile damgası olunca fiyatı çok aşağı çeker bu durum. 300- 350 verirdim ben olsam.
Tamam içerisinde CoD serisi, AC serisi, Red Dead Redemption 2, FH4 Deluxe olan VAC'lı hesabı 300'e bul ben alacağım.
Kimse oyunları en ucuz olduğu fiyattan bile almaz. Ek olarak V.A.C banlı olması çok büyük bir eksi.
VAC banlı olsun. 700'den fazla oyun var diyorum. Bir çoğu da triple A oyunlar. Nereye 200-300 ediyor?
Dostum sen oyunların net fiyatını hesabın satış fiyatına ekliyorsan yanlış düşünüyorsun.
Hesabın net fiyatını söylesem zaten burada sormam. Fark ettiysen oyunların indirimdeki fiyatını söylüyorum. Bir iki oyun fiyatlarından yoksun arkadaş 200₺ eder diyor. Indirimde RDR zaten 200 ediyor. Sen 200 verip içerisinde RDR ve 700 oyun olan hesap mı alacaksın? Akşam akşam güldürüyorlar.

Dostum tam olarak nasıl bir fiyat yazılmasını bekliyorsun? Kimse oyunların toplamının ederi kadar vermez. Öyle verecekse zaten gitsin kendi hesabına satın alsın oyunu alıcı olan kişi, en azından hesabın geri alınma riski olmaz. Ayrıca kutulu oyun satmıyorsun ki, dijital oyun hesabı satıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı