Hesaplarımı çalan siteyi nasıl şikayet edebilirim?

Bahatur Han

Hectopat
Daha fazla  
Bir sitenin oyun ve e-posta hesaplarımı çaldığını tespit ettim, hesabıma giren çocuklar ile konuştum hepsi 13-14 yaşında, site ise hem oyun hesaplarımı hem de e-postamı çalmış. Nereden şikayet edebilirim? Teşekkürler.
Çocuklar hesabı bu siteden ücretsiz aldıklarını söylediler, onun öncesinde de e-postama birçok giriş uyarı mesajı gelmiş.
Ben bu siteye girmedim bu arada yanlış anlamışsınız, çocuklar hesabı bu siteden almış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim de dikkat edebilmemiz için olayın nasıl yaşandığını biraz açar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar site maalesef çalışıyor ve verdiği hesaplara giriliyor denemek için girdiğim hesabın sahibine ulaşmaya çalışacağım moderatörler konuyu kaldırsa iyi olur çünkü forumda konuyu görüp siteyi kendi amaçları için kullanan insanlar olabilir.

Yani dolandırılmışsınız. Şikayet etseniz de bir şey olmaz. Kendinizi yormayın derim.

Sitenin arayüzüne bak, ilk saniye anlamanız lazımdı zaten, siz biraz kaşınmışsınız.

Eğer kenarda birikmiş ciddi bir paranız yoksa (hukuki süreç) şikayet işini unutun.

CİMER Vs'de ilgilenmez.

Şifreni mi verdin yöntemleri neydi? Hangi hesabından bahsediyorsun?

Dostlar ben siteye hiç girmedim, e-posta ve Riot hesabımı kontrol ettim ve başka yerden girildiğini tespit ettim. LoL hesabıma girdim ve oyunda gözüküyordu, hesabıma giren çocuklara durumu anlattım, onlar da bana durumu anlattı. Hesabı bahsettiğim siteden bir iki görev yaparak aldıklarını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı