Steam Hesapta benden habersiz topluluk pazarında Dota eşyası alınmış

ThewinnerhunTR

Centipat
Daha fazla  
Hocalarım Steam hesabıma bugün saat 07.00'de topluluk pazarından bir item alınmış ve bu Dota itemini ben almadım. (saat 7.20 de falan uyandığımdan eminim)
Ne yapmalıyım?
Hatırladığım kadarıyla en son hesabımı gaijin. Netden Steam'e bağla demiştim ne yapmalıyım?

1688965533191.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmezler. Hesabın güvenliği kullanıcının sorumluluğunda. Geçmişte saçma sapan üçüncü taraf sitelere (bedava skin vs. vaat eden) giriş adı/şifre ve Steam guard kodunla giriş yaptıysan API anahtarın ele geçirilip pazarda otomatik işlem yapılmış olabilir.

İade etmezler. Hesabın güvenliği kullanıcının sorumluluğunda. Geçmişte saçma sapan üçüncü taraf sitelere (bedava skin vs. vaat eden) giriş adı/şifre ve Steam Guard kodunla giriş yaptıysan API anahtarın ele geçirilip pazarda otomatik işlem yapılmış olabilir.

Sign In hocam API kaydım yok diyor burada ama?
Neyse sağolun yazdıklarınız için

Son düzenleme:
Şifreyi değiştirip Steam Guard'ı kapatıp açtım güvenliği sağlamak için ondan sonra kontrol ettim.

Bu tarz habersiz eşya satın alımı olayları genelde kullanıcı hatasından kaynaklanıyor. Peki geçmişte kullanıcı adı - şifre ve Steam Guard kodu ile bedava skin vs. vaat eden kabataslak görünümlü bir siteye giriş yaptığınız oldu mu?

Bu tarz habersiz eşya satın alımı olayları genelde kullanıcı hatasından kaynaklanıyor. Peki geçmişte kullanıcı adı - şifre ve Steam Guard kodu ile bedava skin vs. vaat eden kabataslak görünümlü bir siteye giriş yaptığınız oldu mu?

Evet hatta o olayda direkt hesabımın şifresini değiştirmişlerdi ama kurtarıp şifre değişimi falan yapmıştım.

Ama o olayla ilgisi olduğunu düşünmüyorum çünkü tamamen her şeyi değiştirmiş ve şifreleri daha güvenli yapmıştım farklı bir şeyler oldu bence Steam'den gaijin.net e giderken ama hiç aklıma gelmemişti bu kadar şey olabileceği.

Yeni konular

Geri
Yukarı