HG255S Kablolu Bağlantı Sorunu

enesbsk

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv Mühendisi
İyi günler. Evde internet olarak Superonline kullanıyorum ve modem de standart olarak verilen Huawei HG255S modeli. İnternette araştırdığımda bir sürü şikayet var ve yazılımsal problemi olduğu söylenen bir model. Benim sorunum ise şu, birkaç gündür kablolu internete bağlanamıyorum. 2.4 GHz ve 5 GHz Wi-Fi bağlantıları sorunsuz çalışıyor fakat LAN bağlantısı interneti vermiyor garip bir şekilde. Önceden de oluyordu böyle ama birkaç saat sonra kendiliğinden düzeliyordu. Şimdi kaç gün oldu, kaç defa resetledim fakat hala daha düzelmedi. 192.168.1.1'den baktığımda sorunsuz şekilde çalıştığı gözüküyor, hatta paket hatası da yok gözüküyor ama internete bağlanamıyorum kabloludan. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo çıkmış veya hasar görmüş olabilir. Başka kablolarla da deneyin. Sorun çözülmezse "Teknik Servis" çağırın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı