Hi-Fi ve LDAC kulaklık için gerekenler

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Hi-Fi ve LDAC özellikli bir kablosuz kulaklıktan performans almak için müzik uygulamasının bu codecleri destekliyor olması yeterli mi yoksa telefonunda bu codeclere sahip olması gerekiyor?

Son düzenleme:
Yüksek kalite ses alamazsın bu kulaklıkla. Uğraşmana gerek yok.

Spotify - Youtube Music gibi platformlardan dinle.

Tavsiye ettiğin bir kulaklık var mı? Kablosuz aynı bu model.

Yanlış anlaşıldıysam düzelteyim.

Bu kulaklık hoşuna gittiyse al. Benim bahsettiğim bu fiyat aralığında hatta daha üzerinde sıkıştırılmamış veya yüksek bant genişliğine sahip içerik dinlediğinde (Hi-Fi olarak düşünebilirsin bunu) aradaki farkı anlamayacağın.

Spotify, YouTube Music gibi platformları kullanacaksan takılmana gerek yok bunlara.

Hi-fi bi anlamı yok bunu yazdığına göre zaten odyofil de değilsin.
320kb SBC
AAC
LDAC
aptx
bunların arasındaki farkı popülasyonun %99u anlayamaz.
Zaten %90ınınızın spotifyda ses kalitesi 128kbpsye ayarlı daha bundan haberiniz yok ldac seni ilgilendiren bişey değil.
320kb SBC herkese yeter JBL kulaküstünde öyle yapıyor en temizi.

Yanlış anlaşıldıysam düzelteyim.

Bu kulaklık hoşuna gittiyse al. Benim bahsettiğim bu fiyat aralığında hatta daha üzerinde sıkıştırılmamış veya yüksek bant genişliğine sahip içerik dinlediğinde (Hi-Fi olarak düşünebilirsin bunu) aradaki farkı anlamayacağın.

Spotify, YouTube Music gibi platformları kullanacaksan takılmana gerek yok bunlara.

Deezer kullanıyorum. Yalnız ben merak ettiğim şeyin cevabını alamadım. Hi-Fi ve LDAC özellikli kablosuz bir kulaklık için müzik uygulamasının bunu desteklemesi yetiyor mu, telefonunda bu özelliklere sahip olması gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı