Hi-Level OTG Smart 16GB Usb Bellek telefonda çalışır mı?

Elimde USB belleğim var yenisini almadan nasıl çözerim diyorsan şarj yerine takılan USB' ye dönûşen bir kablo var 5 cm gibi birşey boyutu onunla halledebilirsin.

General Mobile Discovery'nin OTG desteği yok. O yüzden çalışmaz. Ama XDA'da OTG ile ilgili yazılımlar var. Bunları kurup telefonunuzu ;OTG destekler hale getirebilirsiniz. Tabi bu yazılımları kurmak için de Rootlamak gerekir. Garanti dışı kalacak telefonunuz eğer garantisi varsa. Yoksa sorun yok :)

Bu telefonun özelliği. Samsung Galaxy S5 kullanıyorum ve USB takılıyor. Eski telefonum S4 mini ama Cyanogenmod yüklüydü, USB okumuyordu. S5 android sürümü 4.4.2, S4 mini android sürümü 4.4.4. Bu olayın android sürümü ile alakası yok ve cihazında bu özelliğin olması lazım.

Son düzenleme:
Yok yok OTG yok. Denemiştim ben arkadaşın telefonda. OTG kablosu ile USB'mi takmıştım okumamıştı telefon. Cihazda yok yani OTG desteği.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı