Hi-Level Ultra 960GB SSD tavsiye eder misiniz?

Smith Wesson

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Hi level ultra 960gb
Merhaba, başlıkta belirttiğim SSD'yi satın aldım. IOPS değerleri epey.com'da yoktu ben de resmi sitesinden buldum. Yazma 64K IOPS okuma 53K IOPS diyor özelliklerde. Çok düşük geldi bana değerler sipariş henüz bana ulaşmadı gelince geri gönderip başka mı bakayım yoksa kalsın mı ne tavsiye edersiniz?
Kioxia tavsiye edenler de var 960GB modelinde TBW değeri biraz düşük 250 onun için düşünmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kioxia tavsiye edenler de var 960GB modelinde TBW değeri biraz düşük 250 onun için düşünmedim.
Ya muhteşem ya. NAND'ı üreten Toshiba, kontrolcüyü üreten Toshiba, DRAM yongasını üreten Samsung ya da SK Hynix, yazılımı var, FW güncellemesi var ama siz sadece kağıt üstünde yazan veriye göre Hi-Level aldınız.

Oruçlu değilseniz bir bardak su öneririm size.

Aldıysanız neden tavsiye eder misiniz diye soruyorsunuz ki? Yazılımı yok, FW güncellemesi yok, merdivenlatı ürün.

Kızma Recep abi ya daha teslim almadım gönderirim gider geri. Siparişi verdikten sonra konu açtım geç kaldım biraz :)

Ya muhteşem ya. NAND'ı üreten Toshiba, kontrolcüyü üreten Toshiba, DRAM yongasını üreten Samsung'ya da SK Hynix, yazılımı var, FW güncellemesi var ama siz sadece kağıt üstünde yazan veriye göre Hi-Level aldınız.

Oruçlu değilseniz bir bardak su öneririm size.

Fiyatlar malum en düşükten sıralayıp ona göre seçtim o kadar detaylı bilmiyorum hocam. Geçen yıl Patriot Burst 960GB aldım çok memnun değilim.

Kioxia SATA alınmaz kronik sorunlu bir model diye biliyorum hepsi için geçerli değildir ama sorun yaşayanlarda çok var.

Hi-Level yerine PNY CS900, SanDisk Ultra ya da 870 EVO tavsiye ederim.

PNY diyorsunuz yani eyvallah tamam.

Pny bütçeyi aşıyor 1000 TL altı bu filtrelediğim listede hangisini önerirsiniz? Sabit Disk Fiyatları - Epey - Sayfa 2

Son düzenleme:
Kızma Recep abi ya daha teslim almadım gönderirim gider geri. Siparişi verdikten sonra konu açtım geç kaldım biraz :)

Fiyatlar malum en düşükten sıralayıp ona göre seçtim o kadar detaylı bilmiyorum hocam. Geçen yıl Patriot Burst 960GB aldım çok memnun değilim.

PNY diyorsunuz yani eyvallah tamam.

PNY bütçeyi aşıyor 1200 TL altı bu filtrelediğim listede hangisini önerirsiniz? Sabit Disk Fiyatları - Epey - Sayfa 2

1179 TL.

Nays kartla 1070 TL'ye geliyor.

Attığınız listede de Kioxia SATA var onu alıp şansınızı deneyebilirsiniz ama pek önermem.

Son düzenleme:

Güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı