Hi-Level Ultra 960GB SSD tavsiye eder misiniz?

Size direkt SATA SSD önerdik ama M.2 slotunuz var mı boşta M.2 varsa M.2 alın.

Yok kardeşim anakart B450 bir tane M.2 var zaten ikinciye yer yok

Pazarlama değil Pazarama. İşbankasının.

Bu arada ne için nerede kullanılacak ?

M2 SSD daha mantıklı bence.
Oyun için kullanılacak. M2 slot yok

O değil de inşallah PNY önerinize değer 1250 TL'ye sipariş vereceğim. Bunun kasaya montaj kızağı vidasıda yokmuş galiba nasıl yapacağız bilmiyorum yapıştırırız herhalde Hi-Level'in vardı.

O değil de inşallah PNY önerinize değer 1250 TL'ye sipariş vereceğim. Bunun kasaya montaj kızağı vidasıda yokmuş galiba nasıl yapacağız bilmiyorum yapıştırırız herhalde Hi-Level vardı.

Hi-Level'den iyidir hocam en azından.

Kutuda sadece SSD geliyor bende 240'lık olanı var isterseniz bir Speedtest yapayım CrystalDiskMark ile.(5 Aralıkta almışım)

Vida bulunur elektrikçiden vida bulmuştum ben montaj için SSD'ye.

Bir de fiyat neden 1250 TL oldu siteye mi güvenemediniz.

Eğer öyleyse Amazon'da var 1250'den ucuza.

1.jpg
222.jpg

Hi-Level'den iyidir hocam en azından.

Kutuda sadece SSD geliyor bende 240'lık olanı var isterseniz bir Speedtest yapayım CrystalDiskMark ile.(5 Aralıkta almışım)

Vida bulunur elektrikçiden vida bulmuştum ben montaj için SSD'ye.

Bir de fiyat neden 1250 TL oldu siteye mi güvenemediniz.

Eğer öyleyse Amazon'da var 1250'den ucuza.

Pazarama'dan aldım 50 TL kargo koydu 1200 küsurat oldu işte neyse önemli değil. Yani Recep üstat niye bu kadar tepki gösterdi anlamadım hepsi aynı mantıkta değil mi bu ürünlerin çok fark ediyor mu, geçen yıl Patriot Burst aldım taş gibi çalışıyor.

Çift taraflı bant var bi yere yapıştırız artık

Pazarama'dan aldım 50 TL kargo koydu 1200 küsurat oldu işte neyse önemli değil. Yani Recep üstat niye bu kadar tepki gösterdi anlamadım hepsi aynı mantıkta değil mi bu ürünlerin çok fark ediyor mu, geçen yıl Patriot Burst aldım taş gibi çalışıyor.

Patriot Burst öneriyorlar diye biliyorum sorun yaşamamanız normal.

Recep hocamda haklı o işin daha teknik kısmını da biliyor bana kıyasla önermemek için ayrı sebepleri vardır.

Ben ise kendi deneyimime dayanarak önermiyorum eski laptopumuzda kullanmıştım Hi-Level bir SSD memnun edici değildi performansı.

Ufak bir tavsiye olarak kargoyu açarken ve ürünü kurarken video çekin bir sorun çıkarsa firma kullanıcı hatası diyemesin.

Son düzenleme:
Eve gelen misafirler için köşede duran eski bir laptopta var biraz canlansın idare etsin diye takmıştım :)
100-120 TL ye falan uygun denk gelmişti alıp geçtim.

hhhh.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı