Hi-Level Ultra 960GB SSD tavsiye eder misiniz?

Mübarek sende PNY Türkiye distribütörü gibisin onun dışında hepsinde sorun var :D

Senin bütçen PNY'ye yetiyor hocam ne yapayım 3 tane model önerdim aralarında en ucuzu buydu bunu almak istedin SanDisk Ultra da alınır 870 EVO da alınır Gigabyte'ın bir modeli vardı 1 TB olarak satılmıyor sanırım o alınabilirdi PNY vardı en uyguna.

Konuyu okuyan arkadaşlar yazsınlar haksız mıyım değil miyim diye ben forumda çokça önerilen ürünleri önerdim sadece.

Aslında en iyisi Gigabyte birkaç sene öncesinde takip ediyordum fiyatlar uçunca alamamıştım. Neyse artık PNY de iyidir herhalde Samsung filan oralara gerek yok hocam o kadar bayılmaya. Nihayetinde amacımız fiyat performans ürününü almak

Aslında en iyisi Gigabyte birkaç sene öncesinde takip ediyordum fiyatlar uçunca alamamıştım. Neyse artık PNY de iyidir herhalde Samsung filan oralara gerek yok hocam o kadar bayılmaya. Nihayetinde amacımız fiyat performans ürününü almak.

Benim kendi düşünceme göre Samsung da fiyat performans ürünüdür sadece fiyatı pahalı biraz.

Technopat Samsung 860'a ölüm testi yapmıştı vaat edilenin çok üstünde bir ömüre sahipti o SSD ayrıca 870'e de test yapıyorladı hatırladığım kadarı ile ama son durumu bilmiyorum.

Son düzenleme:
İsterse uzaylı malı olsun hocam üründe sıkıntı varsa sıkıntı vardır demek lazım bunları.

Kardeş sen demiştin değil mi Pazarama güvenilir yer diye daha ne gönderdiklerinden haberleri yok 1 TB sipariş veriyorum 240 GB göndermişler!
Bunlar herhalde merdiven altı paketleme satış yapıyor. Şimdi iade ile uğraşacağım!
Tekrar sipariş verip kargo bekleyecek zamanımda yok işin garabeti! Keşke Hi level almış olsaydım bu nedir ya

Kardeş sen demiştin değil mi Pazarama güvenilir yer diye daha ne gönderdiklerinden haberleri yok 1 TB sipariş veriyorum 240 GB göndermişler!

Üzüldüm hocam yaşanan duruma ben iki kere alışveriş yaptım oradan bir sorun yaşamadım size denk gelmiş hakkınızı arayın derim.

Ayrıca forumda kime sorsanız güvenilir der ben eksik bir şey söylemedim.

Örnek olarak bu konuyu bırakıyorum moderatör bir arkadaş da güvenilir olduğunu belirtmiş.

Keşke Hi-Level almış olsaydım bu nedir ya.

Kalitesiz ürün almak istiyorsan buyur al.

Benim önerdiğim üründe bir sorun yoktur siz satıcı ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz ve her türlü hakkınızı arayabilirsiniz çünkü haklı olan sizsiniz burada.

Tavsiyem forumda yeni bir konu açıp insanlardan bu yaşadığınız süreç ile ilgili tavsiye istemeniz olur ben bu tarz durumlarda ne yapılacağına tam hakim değilim.

Aklıma gelenler iade istemek ve THH'ye başvurmak ama bu süreçlere daha detaylı hakim olan bir sürü hocam var sosyalde onlar daha doğru bir yönlendirme yaparlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı