Hiç arabada ya da yayada araba çarptı mı?

Bana da küçükken araba çarpmıştı. Karşıdan karşıya geçerken çarpmıştı. Kaç yaşındaydım hatırlamıyorum. Sadece hatırladığım ilk sağ teker bacağımın üzerinden geçti arka sağ teker bacağımın üzerinde durmuştu. Tam 3 tane hastane gezdik 4. hastane yardımcı oldu diye hatırlıyorum. Dikkatli bakınca dikiş izi hâlâ gözüküyor.

Mahallede aracını park etmek için geri geri gelen araç bana çarptı bir defasında da ayaklarımın üzerinden geçti bir de bisiklet sürerken bir yayaya çarpmıştım. kolu kırılmıştı

2020'nin ilk günü arkadaşlarla bir yere gidecektik neyse onlar karşı kaldırıma geçti ben de iki tane arabanın arasında olduğum için yolu göremedim ve çok aptalca bir şekilde karşıya geçmeye çalıştım, olan oldu. Araba yavaş bir şekilde çarptı bana ben de yanımda park halinde duran kamyona çarptım oradan yere düştüm. Hemen orada da kahve vardı bir tane. Oradaki dayılar da ille hastaneye git diye tutturdular. Hiçbir şeyim olmadığı halde sayelerinde hastaneye gittim ve günüm mahvoldu. Bu da böyle bir anımdır.

Bana çarpan olmadı ama yeni yeni araba sürmeyi öğrenirken 2. viteste dayının tekini arabanın altına alıyordum az kalsın.

Ortaokul zamanları kaykay sürerken çarpmıştı araba. Hafif kol ağrısı ve çizik dışında bir problem yaşamadım. Adam da iyi birisiydi, yemek falan ısmarlamıştı.

Birkaç kere ucundan döndüm ama çarpmadı. Okul servisine yandan araba vurmuştu sadece. Ben teker üstü koltuktaydım, adam da tam oraya vurunca biraz zıpladık :D

Geri
Yukarı