Hiç arkadaşım kalmadı

Hocam öncelikle bu durum biraz can sıkabiliyor evet ama yapabilecek bir şey yok. Size öneride bulunacağım. Öncelike mutlaka kitap okuyun ve müzik dinleyin. Neden kitap okuyun diyorum? Çünkü kitaplardan alacağınız bilgileri arkadaş ortamınız olduğu zaman kimse size vermez. Müzik dinleyin diyorum neden? Çünkü müzik insanı rahatlatır, stresi azaltır. Bir hobi edinebilirsiniz kendinize. Örnek vermek gerekirse spora gidebilirsiniz ve ben de gidiyorum şu anda. İnanın ki, spor yapınca vücudunuz geliştikçe bir öz güven geliyor ve insanlarla ister istemez kaynaşıp arkadaş oluyorsunuz ve spor yapınca ister istemez insanlar sizinle bir arkadaşlık bağı kurup arkadaş olmaya çalışıyor. Yani kısaca özetlemek gerekirse; spor, kitap okumak ve müzik dinlemek. Ama emin olunuz ki, spor yapınca bir öz güven gelecek ve çevreniz ister istemez çoğalacak. Çevreniz çoğaldığı zaman her önünüze geleni arkadaş edinmeyiniz. Malum kimin ne olduğunu tanımadan bilemeyiz ama çevrenizde iyi insanlar barındırınız. İyi sosyaller!

Seni satmayacak birilerini bul lise tek başına geçmez ben olsam o elemanla bir daha görüşmem başkası geldiğinde seni kovması ne demek ya rezil ederdim onu sen sesini çıkarmazsan ezerler sürekli haberin olsun.

Seni satmayacak birilerini bul lise tek başına geçmez ben olsam o elemanla bir daha görüşmem başkası geldiğinde seni kovması ne demek ya rezil ederdim onu sen sesini çıkarmazsan ezerler sürekli haberin olsun.
Hocam sesimi çıkartmamamın tek sebebi derste hocanın olması ve onların 3 kişi olmasıydı. Tek başımaydım yapabileceğim hiç bir şey yoktu. Dövseler döverlerdi yani.

Seni çok iyi anlıyorum. Yapacak tek şey sınıf dışı arkadaş bulmak veya sevgili yapmak. Bence hiç uğraşma takıl kafana göre
Hocam sevgili olayı da biraz yaş gibi. Çok yakışıklı olduğumu söyleyemem. Her şey tip değil derseniz de diyeceğim tek şey gittiğim okulda 9. sınıf ortamı çok cringe. Hepsi egolu. Yanlışlıkla bi kızın ayağına basmıştım. Çığlık atmıştı. Gerisini siz düşünün.

Hocam sevgili olayı da biraz yaş gibi. Çok yakışıklı olduğumu söyleyemem. Her şey tip değil derseniz de diyeceğim tek şey gittiğim okulda 9. sınıf ortamı çok cringe. Hepsi egolu. Yanlışlıkla bi kızın ayağına basmıştım. Çığlık atmıştı. Gerisini siz düşünün.
Öyle öyle haklısın lise ortamı malesef kötü. Sıkma canını biz bize yeteriz. Canın sıkarlarsa istediğin zaman yazabilirsin dertleşiriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı