Hiç arkadaşım kalmadı

Hocam tam olarak öyle. İroniktir ki karne günü hoca biz telefonlara bakıyoruz diye zombi gibisiniz dedi ve telefonları toplattı. Sonra 4 ders boyunca kendisi telefona baktı.
Siz yine iyi okuldan okula görüyorsunuz, evde çocukları oynamasın diye kilitli dolap bile yaptırmış olabilir😶

Telefon bütün okullarda yasak neredeyse ama takan yok. Arama olduğu zamanlar biz lambanın arasına koyardık. Çakmağı aşağı atardık.
Hocam sizde haklısınız. Ama bizde bu "telefon" çok abartılıyor. Bi keresinde hoca sınıftaki bütün numaraları aratmıştı. Eğer cebindeyse çıksın diye. Çöp kovasını döküp bakmışlardı.
Siz yine iyi okuldan okula görüyorsunuz, evde çocukları oynamasın diye kilitli dolap bile yaptırmış olabilir😶
En azından bekar olduğunu biliyorum hocam. 25 yaşında kimya hocamız. Kadın çok gıcık bir tip. Otorite kurmaya çalışıyor ama onu da pek yapabildiğini söyleyemem.

Hocam sizde haklısınız. Ama bizde bu "telefon" çok abartılıyor. Bi keresinde hoca sınıftaki bütün numaraları aratmıştı. Eğer cebindeyse çıksın diye. Çöp kovasını döküp bakmışlardı.
Sizin hocalar anormalmiş biraz. Pek de kafaları çalışmıyor herhalde telefon saklayan adam telefonun sesini açık mı bırakır. Gerçi biz birkeresinde unutmuştuk derste çalmıştı ama olsun.

Başka sınıflardan arkadaş edinmeye çalışın en kolayı bunlardan futbol/basketbol örneğin bunlardan hangisini oynuyorsan onların yanına katılarak tanışabilirsin. Eğer bunlarda yok ise rehberlik ile konuşabilirsin onun sana yardımcısı olur.

Okul arkadaşlarınla ileride iş güç sahibi olduklarından, çoluk çocuk baktıklarından %99 ihtimalle bir daha görüşmeyeceksiniz. O yüzden derslerine yoğunlaş, iyi bir yer kazan güzel bir iş sahibi olmaya bak

Sizin hocalar anormalmiş biraz. Pek de kafaları çalışmıyor herhalde telefon saklayan adam telefonun sesini açık mı bırakır. Gerçi biz birkeresinde unutmuştuk derste çalmıştı ama olsun.
Hocam bende öyle düşünmüştüm. Ama müdürün yanında sesimi de çıkartamadım.

Başka sınıflardan arkadaş edinmeye çalışın en kolayı bunlardan futbol/basketbol örneğin bunlardan hangisini oynuyorsan onların yanına katılarak tanışabilirsin. Eğer bunlarda yok ise rehberlik ile konuşabilirsin onun sana yardımcısı olur.
Hocam topla oynanan oyunların hiç birini oynamıyorum. Bana saçma geliyor. Bir de benim göz problemlerim var. İleri düzeyde diyeyim. Şimdi anlatıp acıtasyon yapar gibi gözükmek de istmeiyorum. O yüzden doktor tavsiyesi diyeyim. Rehberlik aklımdaydı. Giderim bi ara.

Hocam bende pek şikayetçi değilim. Ama yine de insan konuşacak birini istiyor. Sosyal varlıklar olduğumuzdan ötürü.
Discordda falan hiç yüzünü gerçekte görmediğin kişilerle takıl. Boş zamanlarında, bana göre yüz yüze konuştuğum herkesten daha iyi.

Geri
Yukarı