Hiç bir oyunda ağladınız mı?

Ağladınız mı?

• Evet

Oy: 208 54,7%
  • Hayır

Oy: 172 45,3%

• Oy verenlerin toplamı
    380
Mafia'nın finalinde hüzünlenmiştim. Ama ağlamamıştım. Beni çok etkilediğini de söylemek isterim.

Bir ara Halo oynarken bilerek uzaylının üzerine atlayıp ölmüştüm sinirlerim bozulmuştu.

Abi onda da bozulmuştu hatırlıyorum imkansız.

Ben de Arthur'un ölümünde ağlamıştım ciddi, etkisinden çıkmam bayağı zaman aldı o sonun. Bir de Cyberpunk'ın sonunda içimi inanılmaz bir hüzün kaplamıştı, içimden ağlamak bile gelmedi. Hayattan soğuttu Arasaka sonu

Bir korku oyununda altıma ettiğim için ve etraf karanlık olduğu için ağlamıştım. Adını unuttum ama harika bir korku oyunuydu. Ama eski tabii. Bulsam bir daha oynarım.
Oyunu tarif edersen bulabiliriz.

Merhabalar.

Hiç, bir oyunda ağladınız mı belli bir sebepten dolayı? Ben şahsen Arthur Morgan ölünce hüngür hüngür ağladım.
Süperonline sağolsun sürekli internet kesildiği için Valorant ranked maçta 4 kere internet kesildi

Fiberin tek adresi süperonline

Ufakken Silkroad Online oynardım, bilen bilir serverler her zaman doludur, oyuna girmesi çiledir. Bir de eskiden internet kopardı ikide bir. Sinirden birkaç damla akmış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…