Hiç Çok, Ama Çok Mutsuz Olduğunuz Oluyor Mu?

Talihsizlik mantığa dayalı şeylerden kaynaklanmaz. Bilgisayarlar da mantıktan başka bir şeye dayanamaz. "Bugün mutlu olacağım." diyerek başladığım her gün daha da kötü geçiyor. (Talihsizlik yok demiyorum. Mesela 144 kişilik okulda neden bayrak taşıması için seçe seçe 165 boyumla beni seçtiler?) Haklı olan sizsiniz, ama artık bende çalışmıyor o bardağın dolu tarafına bakma olayı.

O zaman her olumsuz olayda bir mantik arayip kendinizi yipratmayin, uzanin söyle yataginiza ya da cikin parka oturun cimlere, citleyin cigdeminizi yasiniz uygunsa ve iciyorsaniz bir kutu da efes acin. Ohhhh :)

Sorun PC'nin reset atması değil. Sorun PC'nin de reset atması.
Yaa, demek bir de harttiskte sorun var hemi :D
Siz, bence bana cevap vermeyin. Ben bazen espriyi biraz kaçırıyorum da :D
Bak, sonra aşırı üzülmeme neden olursunuz :rolleyes:

Yaa, demek bir de harttiskte sorun var hemi :D
Siz, bence bana cevap vermeyin. Ben bazen espriyi biraz kaçırıyorum da :D
Bak, sonra aşırı üzülmeme neden olursunuz :rolleyes:
Güldürdünüz. :) Son günlerde çok yapabildiğim bir şey değil bu. Çok merak ediyorsanız, canı sıkılmış. Ondan yani yoksa ekran kartı sürücüleri falan onlar çok mutlu hayatlarından.

Buna çok sevindim... (Herkes güldüremez (y))
Zaten niyetim oradakini buraya koymak değildi, ama azıcık zülfüyare dokundum :D

Bu arada, bence avatarınızı değiştirin, o sürücülerin kurulmasına engel oluyor :D
Arnolt abiye saygı ve sevgiler ayrıca. (Çok değer verdiğim bir oyuncudur kendileri.) (y)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı