Hiç fanboy oldunuz mu?

@kino bu yorumu beğenmedi. Şaka bir yana @kino kartın çöp olduğunu söylüyordu nedenini bilmiyorum.
Hala iyi sayılır. Ama tabii yeni sisteme konulmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar parçası, oyunu vesaire değil fakat 2018 yılında art arda kaç tane birbiri ile düşman rapçi varsa hepsinin sırasıyla fanboy'u olmuştum. (Joker'den Patron'a, oradan Şehinşah ve Hidra'ya, oradan da Khontkar'a doğru ilerliyordu liste)
Bilgisayar parçası, oyunu vesaire değil fakat 2018 yılında art arda kaç tane birbiri ile düşman rapçi varsa hepsinin sırasıyla fanboy'u olmuştum. (Joker'den Patron'a, oradan Şehinşah ve Hidra'ya, oradan da Khontkar'a doğru ilerliyordu liste)
Gerçi sonrasında iyi müzik yapanı dinlemenin önemli olduğunu fark edip bıraktım fanboyluk işlerini :) . Hangisi kulağıma hitap ederse onu dinliyorum artık, siz de öyle yapın pişman olmazsınız.

Evet arkadaşlar, itiraf etmem gerekirse ben de zamanında Epic Games'e fanboy olmuştum ama körü körüne yani öyle diyeyim, çocukça. Şu an çok pişmanım bence herhangi bir markaya, ürüne veya firmaya fanboy olmak saçmalıktır.

Sizinde var mı böyle fanboy olduğunuz zamanlar? Dürüst olalım 🙂

AMD fanboyu idim. Neyseki artık değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı