Hiç kayboldunuz mu veya birisi tarafından takip edildiniz mi?

Annemlerde düğündeyiz, bana balon almışlar bende oynuyorum, gitmişim yanlışlıkla balonu uçurmuşum sonra balonun peşinden gitmişim. Bir baktım karanlık bir sokağa gelmişim etrafıma bakıyorum yok tanıdığım yer de değil ki, ilk defa gitmiştim oraya. Başladım korkmaya, sonra Allah'tan tanıdığım birisi beni sokakta görüp geri annemlere götürmüş. Annemler fotoğraf çekilmeye gitmişler benim yanlarında olmadığımı fotoğraf çektirirken anlamışlar onlarda :D. Çok iyi hatırlıyorum bu olayı. 5-6 yaşındaydım.

Çok küçükken alışveriş merkezinin marketinde kaybolmuştum. Ağlayarak görevli abladan yardım istemiştim. Elimden tutup anneme götürmüştü beni. :D

Çok büyük bir mezarlıkta kaybolmuştum. Takip edilme olayı ise, farklı zamanlarda toplamda 4 kişi tarafından takip edilmiştim. 4 kişi birden takip etmedi, 4 ayrı kişi demek istedim. Bu kişiler toplumdaki çürük elmalar ve bu tip kişiler metrolara, otobüslere sapık emelleri için de binen kişiler aynı zamanda. Toplumu hasta eden ve bireylerin psikolojisini bozan kişiler bunlar. Devlet bu konularla ilgilenmeli ve ağır cezaları olmalı bu davranışların. Cinsel suç en ağır suçtur.

Okula giderken halı yıkama arabası takip etmişti. Belki de gideceği yer benim gideceğim yerdi bilmiyorum ama korkmuştum. İlkokuldaydım.

Bana anlatirlardi küçükken kaybolmusum tabii ben hatırlamıyorum yaklaşık 8 9km ötede bulunmuştum bizimkiler tabii perişan söylediklerine göre bir oyuncaklı çocuğun peşinden gitmişim sonra da kaybolmusum Full iyi ki kaçıran olmadi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı