Hiç kısmetim yok

Söylediğiniz gibi dışarıda ve Instagram'da bir kadınla tanışmak sıkıntı sevgilisi vardır falan filan chat uygulamaları kullanabilirsiniz tabii ağzınız laf yapıyorsa ve tipiniz de fena degilse olur. Benim hiç olmadığı için nasip kismete bıraktım işimi olur olur olmaz sa olmaz dedim.

En azından bir arkadaş olur ne bileyim biraz kafam dağılır ama yok. Kazılardan ziya de erkekler yakışıklı buluyor sevgilim yok deyince vardır sen söylemiyorsun diyorlar. 😐 Ben akışına bıraktım olursa olur olmazsa yapacak birşey yok. Bence sende akışına bırak takma kafaya. 🙂

Liseyi endüstri meslek lisesi makine okudum. Haliyle hiç kız arkadaşım olmadı. Üniversiteyi yine makine okudum ve yine hiç kız çevrem yoktu. Hep erkekti.

Sonra askerlikten geldikten sonra çalışmaya devam ediyorum. Evden işe, işten eve...

Sadece hafta sonu sosyalleşebiliyorum.
O da çok az. Hani desem arkadaşın arkadaşları ortak arkadaş vesilesi olsun o da çok zor. Bir kafeye gidelim vesile olsun gidecek arkadaşım da çok az.

Instagram'dan sadece 40 arkadaşım var. 2-4 tanesi kız o da okuldan.

Sigara alkol yok takvalı biriyim, aşırı dürüstüm aşırı düşünceli biriyim ama yine de olmuyor çok şükür kazancımda iyi ama yok.

Yaşım 27 ayrı evde hayat arkadaşım ile yaşamak istiyorun ama hala olmadı.

Ne yapmam lazım? Yani Instagram'dan tanıdığım kız arkadaşıma durumumu anlatsam beni uygun durumda önerir misin desem abes kaçar mı?
Hocam akışına bırakın derim bu tarz işlerde yok instadan tanıştım yok arkadaşımın ebesinin yedinci dereceden akrabasıydı falan bir ilişki yaşarsınız sadece ömür törpüsü olur size doğru kadını bekleyin. Karşılıklı olmayacaksa hiç olmasın

Hocam yapabileceğiniz en iyi şey bir kız yazarsa çok yüz vermeyin zaten bu yüzden ğümitcan Uygur'u seviyorlar ayağına kapanıp istediği her şeyi yaparsanız sizden sıkılır

Instagram'da kız aramak ile olmuyor o işler. Dışarıda milyarlarca var, herhangi birisine selam vererek başlayabilirsin. Aklı başında kızların isteyeceği tarz özellikleri barındırıyorsunuz zaten.

Dating applerinden kullanabilirsin. TR'yi bilmiyorumda burada şu anda 2 yıl sevgili kalıp yakında nişanlanacak bir abim var.

Boş verin kızları, kendinize odaklanın. Hiçbirinin garantisi yok.

Bu dediğin durumu çoğu erkek yaşıyor zaten yapacak bir şey yok yani bu konularda birazcık atılgan ve çekingen olmamak gerekiyor kızlar yoksa sana yazmaz ya da sana teklif etmez üzücü ama gerçek böyle.

Liseyi endüstri meslek lisesi makine okudum. Haliyle hiç kız arkadaşım olmadı. Üniversiteyi yine makine okudum ve yine hiç kız çevrem yoktu. Hep erkekti.

Sonra askerlikten geldikten sonra çalışmaya devam ediyorum. Evden işe, işten eve...

Sadece hafta sonu sosyalleşebiliyorum.
O da çok az. Hani desem arkadaşın arkadaşları ortak arkadaş vesilesi olsun o da çok zor. Bir kafeye gidelim vesile olsun gidecek arkadaşım da çok az.

Instagram'dan sadece 40 arkadaşım var. 2-4 tanesi kız o da okuldan.

Sigara alkol yok takvalı biriyim, aşırı dürüstüm aşırı düşünceli biriyim ama yine de olmuyor çok şükür kazancımda iyi ama yok.

Yaşım 27 ayrı evde hayat arkadaşım ile yaşamak istiyorun ama hala olmadı.

Ne yapmam lazım? Yani Instagram'dan tanıdığım kız arkadaşıma durumumu anlatsam beni uygun durumda önerir misin desem abes kaçar mı?
Dostum bence oluruna bırakmalısın çünkü Herşeyin kendisinden geleni her zaman daha iyi olur zaten kaderde ne yazılıysa onu yaşıcan oluruna bırak kendini geliştir bir tarz edin kendine bak illa etkilenen biri olur yada kendiliğinden gelir üstüne düşmekle kendini rezil edersin bir sürü ihtimal var.

Eğer Müslümansan zaten şöyle bir hadis olmalı vardı o da şöyleydi 'Biz sizi çiftler halinde yarattık' o yüzden nasibini bekle bence

Yeni konular

Geri
Yukarı