Hiç kitap dinlediniz mi?

Vanga28

Hectopat
Daha fazla  
Bir kitap dinleme uygulamasina denk geldim. 2 aydır kullanıyorum ve yıllar önce okuduğum kitapları dinliyorum. İnanılmaz iyi geldi, sanki film izler gibi gözümde canlanıyor ama nedense aradan zaman geçmiş okuduğum kitapları dinlemek istiyorum. Eğer bir kitabi okumadiysam dinlemek istemiyorum, sanırım dinlersem okumam diye. Siz kitap dinleniz mi? Eğer dinlediyseniz sizin bugüne kadar dinlediniz en iyi kitap nedir? Benim sıralamam Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, şeker portakali, fareler ve insanlar.

Bir kitap dinleme uygulamasina denk geldim. 2 aydır kullanıyorum ve yıllar önce okuduğum kitapları dinliyorum. İnanılmaz iyi geldi, sanki film izler gibi gözümde canlanıyor ama nedense aradan zaman geçmiş okuduğum kitapları dinlemek istiyorum. Eğer bir kitabi okumadiysam dinlemek istemiyorum, sanırım dinlersem okumam diye. Siz kitap dinleniz mi? Eğer dinlediyseniz sizin bugüne kadar dinlediniz en iyi kitap nedir? Benim sıralamam Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, şeker portakali, fareler ve insanlar.
Aynı filmi 2 kere izlemeyi bile sevmem . Vakit kaybı buluyorum.

Kitap dinlemedim ama kitap dinlesinler diye video yaptım. Çok güzel yaptığımdan zaman zaman kendi sesimi dinliyorum. İşte bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında storytel'de "İnsan ne ile yaşar?" dinlemiştim gerçekten inanılmaz keyifliydi. Aslında kitap dinlemek baya güzel bir şey ama maalesef o da çok pahalı ve kitap okumayı bıraktık dinleme alışkanlığı yok. Royalroad sitesinde neredeyse belirli bir üne kavuşmuş tüm yazarların sesli kitapları mevcut. Kindle unlimited çok cüzi bir fiyata inanılmaz bir arşiv sunuyor. Sanırım buna sesli kitaplarda dahil. Bazen inanılmaz özeniyorum.

1984 eserinin sesli tiyatro gibi bir içeriği vardı Storytel'in, muhteşem bir deneyim. Bildiğin filmi sadece dinliyormuşsun gibi.
Ayrıca İçimizdeki Şeytan'ı sayın Beyti Engin'in müthiş okumasıyla, İnsan Ne ile Yaşarı da Mehmet Atay seslendirmesiyle dinlemiştim, hala aklımda. Çok farklı bir hissiyat.

Harry Potter ve çok beğendiğim bazı serilerin kitaplarını dinledim ve cidden keyif verdiler. Bazen bir şeylerle uğraşırken arkaya açıp dinliyorum, o da gayet keyifli oluyor, öneririm.

Geri
Yukarı