Hiç Sıkılmadan Okuyacağım Kitap Önerisi

alpagoo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar ben kitap okurken çok sıkılıyorum kötü tercih yaptığım için, bana hiç sıkılmadan okuyacağım macera türü kitap önerebilir misiniz?

Hüseyin Nihal Atsız Bozkurtlar ve Ruh Adam romanlarını okuyabilirsin sıkacağını düşünmüyorum akıcı ve merak uyandıran romanlar arasında bu 2 roman...

Arkadaşlar ben kitap okurken çok sıkılıyorum kötü tercih yaptığım için, bana hiç sıkılmadan okuyacağım macera türü kitap önerebilir misiniz?

John Steinbeck'in Fareler ve İnsanlar adlı romanını öneririm. Bir süredir her yerde, her insana bu kitabı öneriyorum ve okuyanlar da pişman olmuyor. Gerçekten çok güzel, macera da barındıran, hiç sıkmayan bir kitap. Baştan bi' 10 sayfasını okurken sıkılmıştım ama daha sonra birden hiç sıkılmamaya başladım ve hemen bitirdim. Mutlaka okumanı öneririm. İki yakın adamın maddi, manevi hayallerini gerçekleştirmek adına işe girmelerini ve çalışma sürecini anlatıyor. Zaten kitabın neredeyse tamamı çalışırken ki yaşanan durumları anlatıyor. Duygusal da bir kitaptır, kesinlikle göz atılmalı.

Geri
Yukarı