Hiç sevilmeden ölmek sizi korkutuyor mu?

Ben yalnız gezerim.
Yalnız yaşarım.
Yalnız ölürüm!
-Abdülhey

Yalnız ölmek benim için daha iyi. En azından arkamdan ağlamalarını istemiyorum. Biri arkamdan ağlasa %90 sinirlenirim :D

Hayır korkutmuyor zaten öldükten sonra bir anlamı yokki hatırlamıycaz zaten sonra cennet/cehennemdede bu durumun pek ön planda olcağını sanmam

Güzel anılarım ve beni seven insanlar olduğu için endişelenmeyeceğim mesele😀 Zaten öldükten sonra dünyada sevilmişim neye yarar, yalnız ölmüşüm neye yarar. Şanslıysam bir beyaz kefen, bir avuç kara toprak.

Hiç sevilmeden ölmek sizi korkutuyor mu? Düşünsenize kısa bir süre yaşayıp öleceksiniz, geçmişten hatırlayacağınız hiç güzel bir anı yok.
Evet hem de fazlasıyla.
Hayatımda bir kere sevgilim olmuştu, 30 saat sonra kız beni sevmediğini farkedene kadar çok mutluydum. Beni de seven biri varmış diyordum o saatlerde.
30 saat sonra gerçek olmadığını öğrendim, çok canım yandı.

Ben o yalan 30 saatten şunu anladım, sevgiye muhtacız. Her insan sevilmeli.

Evet hem de fazlasıyla.
Hayatımda bir kere sevgilim olmuştu, 30 saat sonra kız beni sevmediğini farkedene kadar çok mutluydum. Beni de seven biri varmış diyordum o saatlerde.
30 saat sonra gerçek olmadığını öğrendim, çok canım yandı.

Ben o yalan 30 saatten şunu anladım, sevgiye muhtacız. Her insan sevilmeli.
Bu biraz daha uyuşturucu gibi. 30 saat boyunca bulutların üstüne çıkmış sonra da yere çakılmışsınız. Tabii ki tekrar bulutların üzerine çıkmak isteyip buna muhtaç olduğunuzu düşüneceksiniz :)

Bu biraz daha uyuşturucu gibi. 30 saat boyunca bulutların üstüne çıkmış sonra da yere çakılmışsınız. Tabii ki tekrar bulutların üzerine çıkmak isteyip buna muhtaç olduğunuzu düşüneceksiniz :)
Evet öyle oldu, kendimi değersiz bir çöp gibi hissettim ilk iki gün. Tabii bunda olayın sadece 30 saat yaşanmasının verdiği kullan at olunmasının payı da var.
Muhtaç hissettim, ondan sonra başka olaylar daha yaşadım(en yakın arkadaştan satış yemek, arkadan yapılan insanimsi de tam bir meriç dedikodusu vs.) ve geçen aya kadar kafayı yemek üzereydim. Lise mezuniyeti pakladı beni :D

Hiç sevilmeden ölmek sizi korkutuyor mu? Düşünsenize kısa bir süre yaşayıp öleceksiniz, geçmişten hatırlayacağınız hiç güzel bir anı yok.

Aslında insanların beni sevip sevmemesi değil de vicdanen hayatta anlamlı bir şey yapmadan ölmek beni korkutuyor. İnsanlık için bir yararım olmasını istiyorum.

Geri
Yukarı