Hiç takip edildiniz mi?

Böyle olayları yaşayan herkese geçmiş olsun diyorum.
Bir akrabaya yemek götürüyorum, yolda da benden 2-3 yaş büyük biri beni takip ediyor. Bir süre peşimden yürüdükten sonra yanıma geldi ve kolunu omzuma attı, dedim ne var? Biraz sohbet etmeye çalıştı, ben de gitmeye çalışırken "dur, gidersen döverim" dedi. En son sağ elimi aramızdan alıp yüzüne bir yumruk attım, herhalde burnu kırıldı, çok kanıyordu.

Anaokulu zamanım. Annem beni okuldan aldı, yürüyoruz işte beni aldığından beri araba hala yanımızda. Arabanın içinde 2 tane 30'lu yaşlarda adam var. Cadde'de iki üç tur döndürdü annem bana çaktırmadan. Hala takip ediyordu, evden içeri girince takibi bıraktı. Arabanın markasını bile hatırlıyorum. Psikolojim bozulmuştu. Büyük ihtimal ya kaçıracaktı ya da sapığın tekiydi.

Yani en azından kısmet bulma açısından kızların daha şanslı olduğunu ifade ediyor. Erkek olanlar genelde yalnız kalıyor ondan bahsediyor. Sevmek - sevilmek gibi bir durum değindiği nokta. Senin sorununa gelecek olursak da gece vakti gezmeye çıkmazsan sorun kalmaz. Gündüzleri daha çok insan olur caddelerde , onlara sığınabilirsin. Zaten ülke bir kadını koruyarak kahramanlık yapmak isteyen abazalarla dolu, elbet koruyan biri çıkar olayla alakası olmasa bile.

Yani en azından kısmet bulma açısından kızların daha şanslı olduğunu ifade ediyor. Erkek olanlar genelde yalnız kalıyor ondan bahsediyor. Sevmek - sevilmek gibi bir durum değindiği nokta. Senin sorununa gelecek olursak da gece vakti gezmeye çıkmazsan sorun kalmaz. Gündüzleri daha çok insan olur caddelerde, onlara sığınabilirsin. Zaten ülke bir kadını koruyarak kahramanlık yapmak isteyen abazalarla dolu, elbet koruyan biri çıkar olayla alakası olmasa bile.

Ben tek başıma çıkmadım sevgilim beni eve bırakmadığı için bu hallere düştüm ama haklısın millet kahraman olmak için can atıyor.

Bir erkek olarak takip edilmistim😅. Yaşadığım vilayette Dragon lakaplı kel syrekli kasket takan homoseksüel bir sapık tarafından. Neyse ki olayın sonunda şiddete maruz kalan taraf ben olmadım.

Geri
Yukarı