Hiç tatile gittiniz mi?

2021 yazında Didim'de güzel bir otele gitmiştik, fiyatı da uygundu. Denizi havuzu bilmem ama açık büfe manyak bir şey.

2015'te Antalya'ya gittim dedemin yazlığına ve ailemle 1 hafta kaldık. 2020'de tekrar Antalya'ya dedemin yazlığına gittik ve 3 arkadaşımı da yanıma alarak 2 hafta kaldık. Bu sene de tekrar arkadaşlarımla yazlık kiralayıp 1 haftalığına Muğla/Ören'e gittik. Onun haricinde Ordu'da köyümüze çok fazla gitmişliğim var. Ailemle beraber gitme fırsatını bir türlü bulamıyoruz. Babam işçi olduğu için, aldığı izinlerde maaşı kesiliyor bu sebepten mali açıdan fırsat bulup gidemiyoruz maalesef. Emekli olmasına az kaldı. Aynı şekilde benim de mezuniyetime 1.5 yıl var. İnşallah ailemi de alıp bir tatile götürmek istiyorum ileride güzel paralar kazanıp.

Yurtdışına çıkmak istiyorum. Ülkemizin güneydoğu ve doğu karadeniz hariç çoğu yerine gittim. Ancak hep kısa süreli ve ucuz tatiller yaptım. 1-2 defa resort otellere gitmek nasip oldu gerçekten muhteşem bir deneyim, ye, iç, güneşlen, yüz, dans et, uyu😀 insana iyi geliyor açıkçası. Kafa dinlemek isteyenler için Bolu ve Sapancayı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
İki sene önce bodruma gitmiştim, o zamanlar manita vardı tabi. Gidiş o gidiş, bir daha bodrumu bir 10 sene sonra görürüz artık.

Geri
Yukarı