Hiç temelim yok ve konu eksiğim bayağı fazla

Auralix

Femtopat
Daha fazla  
Hiç temelim yok, konu eksiğim bayağı fazla ne yapmalıyım? Hayatımın hiçbir anında çalışmaya özen göstermeyen birisiyim ve bu sene mezuna kalmak durumundayım. Mezuna kaldığım için de bayağı bi' çalışmam gerek. Nasıl çalışmalıyım, matematik deseniz hiç yok hepsine nasıl nasıl çalışacağım yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu yazıyı okuyup bana yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün bir dershaneye yazılıp iyi bir ders planı oluşturmasını iste hocandan. Sen de uymak zorundasın plana, çok çalışmak değil planlı çalışmak doğru olan.

Maddi olarak imkanın varsa yazın başlayan dershanelerden birine kesinlikle kayıt yapmanı öneririm.
Matematiği yapamama korkusu hep başıma dert açmıştır, dershaneye kayıt olacağım ama şimdiden bir şeyler yapmak , bana artısı olacak konuları bitirmek sözellerden artısı olur mu olmaz mı bilmiyorum..

Matematiği yapamama korkusu hep başıma dert açmıştır, dershaneye kayıt olacağım ama şimdiden bir şeyler yapmak , bana artısı olacak konuları bitirmek sözellerden artısı olur mu olmaz mı bilmiyorum..
TYT matematik ve Türkçe çalışmaya başla. Eylül ayına kadar TYT ve 11 alan derslerinin birçoğunu bitir. 11 olmazsa bile TYT belli bir seviyeye getir, gerisi zaten gelir. Tek başına yapabileceğine inanmıyorsan kaliteli bir dershane ile görüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı