Hiç yakın arkadaşınızı dövdünüz mü?

Yakın arkadaşınızı herhangi bir sebepten dövdünüz mü, geri pişman olup özür dilediniz mi? Arkadaşım bazen çok sinirleniyor, merak ettim🙂

Ben dövsem bile dövdüm diyemem. Çünkü belki de bilerek karşılık vermedi.

Çok sataşıp bana haksızlık yapıyordu, ben de bir kaç kere dövdüm. Benden çok daha büyük ve cüsseli olmasına rağmen kolunu kıvırıp dövüyordum.
Sonra ne oldu arkadaşınıza? En önemli yer😀

Ben dövsem bile dövdüm diyemem. Çünkü belki de bilerek karşılık vermedi.
Belki de sizi kaybetmek istemediği için karşılık vermemiştir.

Sonra ne oldu arkadaşınıza? En önemli yer😀

Belki de sizi kaybetmek istemediği için karşılık vermemiştir.

Zaten bende hiçbir zaman öyle büyük bir şekilde kavga etmedim.

Evet dövdüm ama "ölümüne". Kendisi bana son zamanlarda küfür ediyordu, benim diğer arkadaşlarımla olan arkadaşlığımı bozmaya başladı. Ben de her yerini dövdüm. Az kalsın ruhuna El-Fatiha okunuyordu.

İlkokul 4. sınıfta ben 10 yaşına girmiştim 2. dönemdeydi "sen nasıl 10 yaşındasın yalancı" diyerek küfür etmişti ve benim için o küfür ağırdı bende küfür ediyordum fakat okadar ağır etmiyordum birisine, tekme atmışım fakat benim kontrolüm dışında oldu olay. Arkadaşım yere düşünce üzülüp kaldırmıştım onu özür dilemiştim. 10 yıldır arkadaşız.

İlkokul 4. sınıfta ben 10 yaşına girmiştim 2. dönemdeydi "sen nasıl 10 yaşındasın yalancı" diyerek küfür etmişti ve benim için o küfür ağırdı bende küfür ediyordum fakat okadar ağır etmiyordum birisine, tekme atmışım fakat benim kontrolüm dışında oldu olay. Arkadaşım yere düşünce üzülüp kaldırmıştım onu özür dilemiştim. 10 yıldır arkadaşız.
Kaldırmasaydın. Hatta ölseydi. Böyle ....... türedi bir de.

Geri
Yukarı