Hiç ölümden döndünüz mü?

Aslında tam ölümden dönme gibi değil de ölümle burun buruna geldiğim bir an. Markete gitmem gerekiyordu. Biraz tepe gibi bir yerdeydi yaya geçidi. Alttan gelen araba yukarıyı görmüyor, yukarıdan gelen araba da aşağıyı görmüyor. Yaya geçidinin başında arabaların geçmesini beklerken arabalar bitti sandım. Tam yolun ortasındayken 2 tane araba son hızla yan yana ortamdan geçtiler. O zaman çok korkmuştum.

2 yaşımdayken karın bölgeme, bacağıma ve kollarıma kaynar su dökülmüş. Kettleda kaynayan su dökülmüş üstüme. Kendim halt yemişim. Yani, 2 yaşımdayken konuşabiliyormuşum fakat ne dediğimi hatırlamıyorum kurtulduktan sonra :D Ameliyat esnasında biraz babama anneme ağlamışım. Odur hikaye.

Bisiklet ile arabaya çarptım. Bende bir şey yoktu ama arabanın plaka yamuldu. Bir de araba kazasının ucundan dönüp kaldırıma çarptım. Tam arabaya çarpacakken gidonu kırdım ama kontrolü elden kaybedince kaldırıma kapaklandım.

Bisikletle hızlıca giderken yere düşmüştüm. Diz kapağım, dirseğim hep soyulmuş, parçalanmıştı. Daha sonra kendimi evde buldum, düşündüğüm tek şey verdiği acıydı. Beynimde bir sorun çıkmadı ama bacağımı 1-2 hafta düz tutmak zorunda kalmıştım. 2 hatta neredeyse 3 sene geçti, hala izleri var.

Geri
Yukarı