Hiçbir oyun sarmıyor

Sınav bitti, oyun oynayayım dedim. Sınav hazırlığı döneminde zevkli gelen oyunlar şimdi sıkıcı geliyor.

Valorant zaman kaybı gibi geliyor. Maç uzun sürüyor ve sıktı beni. Düşük elo olduğum için kitle de kötü zaten, smurf kaynıyor.

Minecraft'ta (özellikle Türk sunucularda) makrolar var. Yabancı sunucuda ping yüksek.

Bunların dışında çoğu yeni nesil AA üzeri oyunları sistemim kaldırmıyor zaten. 2012 model bir laptopum var.

Ne önerirsiniz? Bu ara Fall Guys oynuyorum o da canım istediğinde oynayıp sıkılınca çıkarım diye.

Rekabetçi oyun önermeyin.
Kanka seni bir bataklığa çekmek istemem ama, ben bir çok oyun oynadım zamanında CS:GO'da bir sürü topluluk sunucusunda oynadım 3300 saat CS:GO oynamışım ama her sıkıldığımda MMOPRG oyun adı altında olan Metin2 PVP sunucuları oynarım tabii çocukluğumdan beri oynadığım bir oyun ama cidden aşırı sarıyor fakat mantığını ve PVP olayını anlamak biraz uzun zaman alır.

Sınav bitti, oyun oynayayım dedim. Sınav hazırlığı döneminde zevkli gelen oyunlar şimdi sıkıcı geliyor.

Valorant zaman kaybı gibi geliyor. Maç uzun sürüyor ve sıktı beni. Düşük elo olduğum için kitle de kötü zaten, smurf kaynıyor.

Minecraft'ta (özellikle Türk sunucularda) makrolar var. Yabancı sunucuda ping yüksek.

Bunların dışında çoğu yeni nesil AA üzeri oyunları sistemim kaldırmıyor zaten. 2012 model bir laptopum var.

Ne önerirsiniz? Bu ara Fall Guys oynuyorum o da canım istediğinde oynayıp sıkılınca çıkarım diye.

Rekabetçi oyun önermeyin.

Aga Europa Universalis 4 oynayabilirsin öğrendikten sonra bayağı sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı