Oyun videosu izlemek hiçbir şekilde sarmıyor

Oyun videoları izlemek hiçbir şekilde sarmıyor. Kendimi zorladım, izlemeye çalıştım fakat gene de izleyemedim. Oyun videolarını sadece geçemediğim bölümlere bakmak için kullanıyorum ve oyun videolarını, diziymiş şeklinde izleyenler var. Nasıl izleyebildiklerini de anlayabilmiş değilim. Ne düşünüyorsunuz? Zevkler ve renkler tabii ki de tartışılmaz fakat nasıl izleyebildiklerini de merak etmiyor değilim. Şu ana kadar adamakıllı izleyebildiğim tek oyun LoL oldu. Onun haricindeki diğer oyunları hep kendim oynamaya çalıştım. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de düşüncelerinizi almak isterim.
Özellikle eski nesilde oyunları izlemek olayı hiç yok. Benim gibi yeni nesil tayfada ise tek tük oyunları izlemeyi sevmeyen var. Bende o izlemeyi sevmeyenlerdenim. Hele birde oyunu izledikten sonra eleştirebileceğini sananlar var ya. Asıl onlara sinir oluyorum. Oyun bu, izlenerek değil oynanarak tecrübe edilmeli ve eleştirebilmek için gerçekten deneyimlemeli yani oynamalısın.

Bir tek online veya co-op oyunları eğer oynayan ekip iyi ise izlemek keyifli oluyor.

Türkiye'de olmasa da yurt dışında no commentary videoları da var. Yayıncıların boş çene çalması ve abartılı tepkilerini sevmeyenler o no commentary videolarına bakabilir.

@NotAKnightAnymore yayıncıların boş yere çene çalmasını ben de sevmiyorum. No commentary tarzı oyun videolarına bakmaya çalışıyorum. Verdikleri tepkiler çok saçma ve çocukça geliyor.

Minecraft LoL HOI4 Apex falan izleyebiliyorum ben. Artık sıkıcı geliyor.

Oyun videoları izlemek hiçbir şekilde sarmıyor. Kendimi zorladım, izlemeye çalıştım fakat gene de izleyemedim. Oyun videolarını sadece geçemediğim bölümlere bakmak için kullanıyorum ve oyun videolarını, diziymiş şeklinde izleyenler var. Nasıl izleyebildiklerini de anlayabilmiş değilim. Ne düşünüyorsunuz? Zevkler ve renkler tabii ki de tartışılmaz fakat nasıl izleyebildiklerini de merak etmiyor değilim. Şu ana kadar adamakıllı izleyebildiğim tek oyun LoL oldu. Onun haricindeki diğer oyunları hep kendim oynamaya çalıştım. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de düşüncelerinizi almak isterim.

İzlediğin kişiye bağlı, ben de çok çok az izliyorum. Zaten çoğu zaman kaybı, kafa boşaltmak için falan izlersin en fazla. Cewohere kanalının eski (2017-2020) videolarını izlemeyi dene.

Geri
Yukarı