Oyun videosu izlemek hiçbir şekilde sarmıyor

@Anobis mesela Enis Kirazoğlu'nun oyun eleştiri videoları çok hoşuma gidiyor. Bir oyunu oynamaya başlamadan önce video çekip çekmediğine bakıyorum, sonra oyunu oynamaya başlıyorum.
Katılıyorum özellikle "Bannerlord The Great Enis" çok sarmıştı beni.

@Anobis Shorts şeklindeki oyun videoları daha çok hoşuma gidiyor. Kısa olduğu için baymıyor. Bir de YouTuber'ların yapmacık hareketleri oldukça sinir bozuyor. Video sessiz geçmesin diye sürekli konuşmaya çalışıyorlar ve ortada anlamsız bir ses oluşuyor. Rahatsızlık veriyor. @ItsAllGoodman bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eski konulara bakarken bir yorumunuza denk gelmiştim.

2016-2017 falan. O zamanlar oyun oynayacak bir bilgisayarım olmadığı için telefondan izlemeye başlamıştım. Kız arkadaşım ayrılmış, arkadaş çevresi dağılmış, iş güç desen yok bir türlü. Bana iyi gelmişti, yalnız hissetmiyordum. Özellikle uyumadan önce ya da uykuya dalarken izlerdim veya ses olsun diye açık bırakırdım. PintiPanda'nın yayınları çok hoşuma gidiyordu. Hikayeli oyunları özellikle seçiyordum. Metro serileriyle başlamıştım. Sonra oynadığı hikayeli oyunları hep takip ettim. Elden Ring'i dizi usulü cumartesi gecelerine saklardım hatta hey gidi günler. Şu an oynayacak imkanım var ama açar izlerim yine de. Ekiple oynadığı korku oyunlarını da takip etmeye çalışıyorum. Bir oyuncu gibi değil de evde bir abim varmış, arkadaşlarıyla oyun oynuyormuş gibi hissettiriyor. Bilmiyorum geçmişte yalnız kalmamak için izlediğimden böyle bir etkisi kaldı sanırım.

Oyun videoları izlemek hiçbir şekilde sarmıyor. Kendimi zorladım, izlemeye çalıştım fakat gene de izleyemedim. Oyun videolarını sadece geçemediğim bölümlere bakmak için kullanıyorum ve oyun videolarını, diziymiş şeklinde izleyenler var. Nasıl izleyebildiklerini de anlayabilmiş değilim. Ne düşünüyorsunuz? Zevkler ve renkler tabii ki de tartışılmaz fakat nasıl izleyebildiklerini de merak etmiyor değilim. Şu ana kadar adamakıllı izleyebildiğim tek oyun LoL oldu. Onun haricindeki diğer oyunları hep kendim oynamaya çalıştım. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de düşüncelerinizi almak isterim.
Eskiden Oyun portal ve Garbarius izlemeyi pek severdim, yeni video gelmesini sabırsızlıkla beklerdim. Şimdi gerçekten hiç sarmıyor eski heyecan yok be abi😪

Online oyunların videosunu izlemek sarıyor ama onun dışında hikayeli oyunları izleyince sarmıyor beni de. Oyunları sadece başka sonları olduğunda izliyorum.

Bilgisayarım olmadığında izliyordum ve sarıyordu. Şu an izlediğimde "oynayabiliyorken neden izleyeyim" hissine kapılıyorum. Ancak yemek yerken sevdiğim bir kanalın oyun videosunu açıyorum ve yemek biter bitmez kapatıyorum.

Oyun videoları izlemek hiçbir şekilde sarmıyor. Kendimi zorladım, izlemeye çalıştım fakat gene de izleyemedim. Oyun videolarını sadece geçemediğim bölümlere bakmak için kullanıyorum ve oyun videolarını, diziymiş şeklinde izleyenler var. Nasıl izleyebildiklerini de anlayabilmiş değilim. Ne düşünüyorsunuz? Zevkler ve renkler tabii ki de tartışılmaz fakat nasıl izleyebildiklerini de merak etmiyor değilim. Şu ana kadar adamakıllı izleyebildiğim tek oyun LoL oldu. Onun haricindeki diğer oyunları hep kendim oynamaya çalıştım. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de düşüncelerinizi almak isterim.
Bu aslında, oldukça zevk meselesi örneğin bir oyun aldım ilk başta sevdiğim bir yayıncıdan bakarım nasıl diye videonun 6. 7. dakikasında videodan AltF4 atar kendim oynamaya çalışırım, bende olmayan bir oyunuda en sevdiğim, en güldüğüm yayıncıdan bile izleyemem sıkıcı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı