Hiçbir oyunu farklı ses diliyle oynadığınız oldu mu?

Raptor_Z

Decapat
Meraktan soruyorum, hiçbir oyunu farklı ses diliyle oynadığınız oldu mu? Yani İngilizce dışında farklı dublajda oynadığınız oyunlar cidden meraktan soruyorum. Mesela ben AC 2 ve AC Broderhood'u İtalyanca seste ve AC Unity'i Fransızca seste oynadım. Tabii hepsini Türkçe yamayla beraber oynamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyuna destek yok biliyorum ancak Call of Duty Modern Warfare 3ü korsan indirip Türkçe Dublaj yaması ile oynamıştım. Biraz amatörce hazırlanmış ama ortada bir emek var sonuçta bayağı iyi yapmışlardı. Oyunçeviri ekibi yapmıştı oyun zevkimi 2ye katlamıştı.

Korsan oyuna destek yok biliyorum ancak Call of Duty Modern Warfare 3Ü korsan indirip Türkçe dublaj yaması ile oynamıştım. Biraz amatörce hazırlanmış ama ortada bir emek var sonuçta bayağı iyi yapmışlardı. Oyunçeviri ekibi yapmıştı oyun zevkimi 2'ye katlamıştı.

Korsan demek istemedim hani oyunlarda var ya ses dili seçenekleri ben onu diyorum beni yanlış anladınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı