Hiçbir oyunu güzel oynayamamak

Yukarda yazılanlar neden multiplayer oyun oynamadığımın cevabı olmuş... En son yoğun olarak multiyi 2000lerin başında, Half Life, CS ve Team Fortress olarak oynadım. Ondan sonra sadece biraz World War Z oynadım. "pro" olunca bıraktım onuda :)

Nasıl geliştirebilirim. Benim oyunda yaptığım şu.
Sen B git
Tamam
Burda adam var
Geliyoruz
Adam Spike kurdu
Adamı vur çöz.
Aynılarını tekrarlıyorum sadece.

Dediğim gibi hocam Rainbow Six Siege oynayabilirsiniz. Yarın yüksek ihtimalle indirime girer. Alır oynarsınız. 40 TL gibi bir fiyata düşüyor diye hatırlıyorum.

Nasıl geliştirebilirim. Benim oyunda yaptığım şu.
Sen B git
Tamam
Burda adam var
Geliyoruz
Adam Spike kurdu
Adamı vur çöz.
Aynılarını tekrarlıyorum sadece.
Hocam Gamesense oyunu oynadıkça gelişir. Düşmanınızın kullanabileceği taktikleri tahmin edip onu karşılayacak taktikler kullanabilme, düşmanınızın nerede olduğunu tahmin edebilme gibi.

Biliyorum çok garip bir konu. Ama nedenini bilmiyorum hiçbir oyunu güzel oynayamıyorum. Tüm arkadaşlarımın iyi oynadığı bir oyun var. Kimi Valorant oynar kimi Lol oynar kimi başka bir şey oynar. Benim güzel oynadığım tek bir oyun bile yok. Nasıl bir oyun bulabilirim veya nasıl bir oyunu iyi oynayabilirim?
Bende oyun oynayamazdım sonra gittim gerçek hayatta başarılı olduğum şeyi buldum (ileri görüşlülük)ve dedektiflik vb. oyunlar oynuyorum ve güzel oynuyorum :)

The Witcher 3 daha mantıklı olur. Süper oyun zaten, hikayesi de güzel. Hatta 14 Aralık'ta Next Gen güncellemesi geliyor. Grafikleri yenileyecekler. Kesinlikle tavsiye ederim. :D
Alacağım ama hikaye oyunlarını pek sevmediğimden oynayamam korkusu var. Dying Light aldım hemen sıktı. Herkes çok övüyor diye alıp bakacağım. Sevmezsen iade ederim kütüphanesinde binlerce oyun olan gördükçe oyun alan insanlardan değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı