Hiçbir şey yapasım gelmiyor

Sıcak ve kendimi yorgun hissediyorum. Ayağa bile kalkamıyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bunun çözümü nedir? Film de izlemek istemiyorum. Bitkin haldeyim.

Uyku düzeniniz kötü olursa yorgu olursunuz.
Aşırı masturbasyon yaparsanız yorgun olursunuz.
Sadece sıkılıyor iseniz buz pateni, yüzme vs. gibi şeylere ailenizle veya arkadaşlarınızla gidebilirseniz bence eğlenirsiniz.

Böyle hissettiğim zamanlarda yatağa geçip gözlerimi kapatıyorum. Uyumakta zorlanırsam telefondan uzun bir video açıyorum. İzlerken uyumuş oluyorum. Uyuyup kalktığın zaman kendini mutlu hissedeceksin.

Böyle hissettiğim zamanlarda yatağa geçip gözlerimi kapatıyorum. Uyumakta zorlanırsam telefondan uzun bir video açıyorum. İzlerken uyumuş oluyorum. Uyuyup kalktığın zaman kendini mutlu hissedeceksin.
Bir şeyin başında uyumak uykusuzluğa yol açar diye biliyorum. Yatmadan önce 1 saat kitap okumak daha iyi. Şahsen ben sabah uyanınca 1 saat akşam yatarken 1 saat kitap okuyorum. Halsizliğim düzelmeye başladı. Çok kötü bir uyku düzenim vardı hepsini hallettim.

ıjj[QUOTEı ııııııııııııııııııııuuuuzzk="Latminatidirax, post: 7060284, member: 358470"]
Uyku düzeniniz kötü olursa yorgu olursunuz.
Aşırı masturbasyon yaparsanız yorgun olursunuz.
Sadece sıkılıyor iseniz buz pateni, yüzme vs. gibi şeylere ailenizle veya arkadaşlarınızla gidebilirseniz bence eğlenirsiniz.
[/QUOTE]

Masturbasyonla yorgunlugun ne alakası var şimdi. Hem ben o işlere karışan insanda değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı