Hiçbir şey yapasım gelmiyor

Psikoloğa gitmeyi düşündün mü hiç ?
Bilmiyorum ki. Hep bi çekindim. Gitsem devlet hastanesinde ki doktor ne yapabilir ki diye düşündüm. Gitsem ne anlatabilirim ki

Bilmiyorum ki. Hep bir çekindim. Gitsem devlet hastanesinde ki doktor ne yapabilir ki diye düşündüm. Gitsem ne anlatabilirim ki

Bizim ülkenin en büyük yanlışı psikoloğa gitmeye çekinmek ve gideni deli ilan etmek. Bak ben 1 2 sene öncesinde gitmiştim ve gayet memnun kalmıştım. Fiyat konusuna gelince özelde seans başına 600 ödedim.

Mutluluğu başarıda arama. Kazandın ne oldu? Kazanmış oldun sadece. Bununla mutlu olursan sıkıntı vardır zaten.

Aç müzik dinle. Çık dışarı kafanı boşalt. Git bir kafede otur, yemek ye, çay iç, düşün. Tek oturan birinin yanına git konuşmaya çalış. Kız veya erkek inan hiç fark etmez.

Sadece yürü. Boynun bükük şekilde değil ama, ileriye bakarak yürü. Gelecekti planlarına odaklan. Canından daha çok seveceğin birini bulacağını düşün. Bulunca hayata çok farklı bir gözle bakmaya başlayacaksın. Kendin için çalışmazken onun için çalıştığını fark edeceksin.

Baktın bir şey değişmiyor, çekinmeden psikoloğa git.

Mutluluğu başarıda arama. Kazandın ne oldu? Kazanmış oldun sadece. Bununla mutlu olursan sıkıntı vardır zaten.

Aç müzik dinle. Çık dışarı kafanı boşalt. Git bir kafede otur, yemek ye, çay iç, düşün. Tek oturan birinin yanına git konuşmaya çalış. Kız veya erkek inan hiç fark etmez.

Sadece yürü. Boynun bükük şekilde değil ama, ileriye bakarak yürü. Gelecekti planlarına odaklan. Canından daha çok seveceğin birini bulacağını düşün. Bulunca hayata çok farklı bir gözle bakmaya başlayacaksın. Kendin için çalışmazken onun için çalıştığını fark edeceksin.

Baktın bir şey değişmiyor, çekinmeden psikoloğa git.
Teşekkür ederim
Bizim ülkenin en büyük yanlışı psikoloğa gitmeye çekinmek ve gideni deli ilan etmek. Bak ben 1 2 sene öncesinde gitmiştim ve gayet memnun kalmıştım. Fiyat konusuna gelince özelde seans başına 600 ödedim.
Araştıracağım, teşekkür ederim

Çocukluğumdan beri hep mutsuzmuşum gibi hep bir deprasyon halindeyim. Hep bir melankolik hissediyorum. Hiçbir zaman dertlerimi anlatabileceğim sohbet edeceğim güzel vakit geçirebileceğim ne sevgilim ne de arkadaşım oldu. Böyle hani insanları arkadaşlar ortamların da gördüğümde hep üzülmüşümdür, çünkü hiçbir zaman böyle ortamlarda olamadım. Hangi meşguliyetle uğraşsam 1-2 gün sonra sıkılıyorum.

Kısa mutluluklar için birkaç şey buluyorum onu yapınca tekrar en başa sarıyor her şey. Oyun oynamaktan sıkıldım bilglsayarımı sattım. Şu an DGS sınavına çalışıyorum bilgisayar mühendisliği için. Ama içimde bir korku var. Kazanırsam ve hala mutsuz olursam diye.
Şimdi ben ne yapmalıyım gerçekten yalnızlıktan kafayımı yiyorum anlamıyorum yoksa kendi kendime mi büyütüyorum bunları?
Konuşmak isterseniz Steam hesabınızdan arkadaş ekleyebilirim.

Şu sohbet çok iyi ya: D

1636490723455.png

Size özel düşük kalitede.

Teşekkür ederim.

Araştıracağım, teşekkür ederim.

Soruya gelecek olursam arkadaş aramaya başlayın ama itici olmayacak şekilde. Mesela Discord sunucularına gidip yaşıtlarınızda biriyle sohbet başlatıp arkadaş bulabilirsiniz.

Sonra real falan ilerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı